Yükleniyor...

Binance, Bu Kripto Paralar için Uyarı Yaptı!

Binance, yaklaşan cüzdan güncellemesi nedeniyle Bitcoin (BTC) ve birçok kripto para birimi ağındaki adresleri kullanımdan kaldıracak.

binance

Binance, yaklaşan cüzdan güncellemesi nedeniyle Bitcoin (BTC) ve birçok kripto para birimi ağındaki adresleri kullanımdan kaldıracak.

Kripto para borsalarının önde gelen isimlerinden Binance, cüzdan altyapısında kapsamlı bir yükseltme başlattığını duyurdu. Daha iyi verimlilik ve fon güvenliği sunmayı amaçlayan Binance, seçilen mevduat adreslerinin ve notların kullanımdan kaldırılacağını açıkladı. Bu durum, Binance kullanıcılarının önümüzdeki aylarda yeni cüzdan adresleri oluşturmak zorunda kalacağı anlamına geliyor. 

binance
binance

Popüler Kripto Paralar Hakkında Açıklama Geldi

Binance, Bitcoin (BTC), Ripple (XRP), Solana (SOL), Litecoin (LTC), Polkadot (DOT), Avalanche (AVAX), Cardano (ADA) ve pek çok proje dahil olmak üzere çeşitli kripto para birimi ağlarında değişikliğe gidileceğini açıkladı. Binance, yükseltmeyi 2023’ün üçüncü çeyreği için planladı. Bununla birlikte Binance, kullanıcıların yeni bir adrese geçme zamanının geldiğini belirten resmi bir bildirim alana kadar mevcut para yatırma adreslerini kullanmaya devam etmeleri önerdi.

Popüler kripto borsası, kullanıcılarına süresi dolmuş adreslere yatırılan fonların kaybolmayacağına dair güvence verdi. Bunun yerine, bu para yatırma işlemleri kullanıcılar tarafından Binance’teki işlem geçmişi sayfası aracılığıyla manuel olarak kullanılabilir olduğunu belirtti. 

Yeni sistem, süresi dolmuş adreslere yapılan para yatırma işlemlerinin daha önce olduğu gibi otomatik olarak kredilendirilmemesiyle sonuçlanacaktır. Ek olarak borsa, kullanıcıların resmi Binance uygulaması veya web sitesi aracılığıyla hesaplarına giriş yaparak yeni para yatırma adresleri ve notları alabileceklerini ekledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner