Yükleniyor...

Binance, Coinbase ve Gemini Personeli için Şaşırtıcı Veri Geldi!

Glassdoor'dan elde edilen verilere göre Binance, Coinbase ve Gemini gibi kripto borsalarının personelleri, mutsuz şeklinde nitelendirildi.

Fotoram.io 46

Glassdoor’dan elde edilen verilere göre Binance, Coinbase ve Gemini gibi kripto borsalarının personelleri, mutsuz şeklinde nitelendirildi.

İş inceleme platformu olan Glassdoorr ve işe alım firması TrueUp tarafından ortak bir şekilde hazırlanan tabloya göre Binance, Coinbase ve Gemini personelleri, mutsuz kategorisinde yer aldı. Yayınlanan veriler hakkında Binance’in bir sözcüsü yorum yaparak, Binance’in işe alımı ve şirketin temel değerleri hakkında görüşlerini belirtti.

7dfa8eb5 6e5b 46bb 8464 dfb28fedc9c0 1

‘Binance, Yüksek Performans İstiyor’

Binance sözcüsü bir röportajında, şirketin takıntılı bir şekilde kullanıcılarımıza hizmet vermeye odaklanmanın yanı sıra, gerçekten yüksek performanslı bir çalışma ortamı sağlanmasını vurguluyor. Binance için işe alım sürecinde başlıca unsurlardan olarak, yüksek performans değerlendirmesini yapıldığı belirtildi.

Bunlara ek olarak Binance sözcüsü, “Olumsuz geri bildirim, sorunları ele almamızı sağlıyor ve çalışan deneyimimizi geliştirmek için sürekli bir yolculuk içindeyiz” dedi. Kategori olarak “Sad Employees” kısmında yer alan popüler kripto borsası Binance, bu verinin yayınlanmasıyla birlikte şaşkınlık yarattı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner