Yükleniyor...

Binance Academy ve Coursera İş Birliği Yapıyor

Binance Academy, dünyanın en büyük online eğitim platformlarından olan Coursera ile iş birliği açıklamasında bulundu.

binance 2 695

Binance Academy, dünyanın en büyük online eğitim platformlarından olan Coursera ile iş birliği açıklamasında bulundu.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in akademi kolundan iş birliği açıklaması geldi. Binance Academy, Coursera ile iş birliği açıklamasında bulundu.

Binance Academy ile Coursera İş Birliği Yapacak

Binance Academy, Coursera ile ortaklık kurarak 124 milyondan fazla kayıtlı öğrenciye ulaşmayı hedefliyor. Bu ortaklık, kripto eğitimindeki boşluğu doldurmayı ve Blockchain geliştiricilerine yönelik artan talebi karşılamayı amaçlıyor.

Kurslar, Blockchain, Web3 ve kripto para teknolojilerinin çeşitli yönlerini kapsayacak ve hem yeni başlayanlara hem de profesyonellere hitap edecek. Her kursu tamamlayan öğrencilere dijital sertifika verilecek. Binance, bu sertifikaların öğrencilere sektör bilgilerini sergileme ve kariyer olasılıklarını artırma fırsatı sunacağını belirtiyor.

Binance US

Binance’in kurucu ortağı ve Pazarlamadan Sorumlu Başkanı Yi He, eğitimin ilerleme ve yenilik için önemli olduğunu vurgulayarak, Binance Academy ve Coursera’nın güçlü yanlarını birleştirdiklerini söyledi. Ortaklık, Web3’ün temellerini oluşturacak sınıfının en iyi eğitimini sağlamayı hedefliyor.

İki firma da bu kurslar sonucunda iş birliğine devam etmek istediklerini eklediler.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner