Binance CEO’su: Kripto Paralar için 2018 Düzeltme Yılı Oldu • Coinkolik
Yükleniyor...

Binance CEO’su: Kripto Paralar için 2018 Düzeltme Yılı Oldu

Dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında yer alan Binance'ın CEO'su Changpeng Zhao 19 Aralık'ta Bloomberg’e konuştu.

Kripto Para Borsası Binance

Dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında yer alan Binance’ın CEO’su Changpeng Zhao 19 Aralık’ta Bloomberg’e konuştu. Zhao, konuşmasında kripto paraların geleceğiyle ilgili beklentilerinin olumlu olduğunu söyledi. Buna ek olarak Zhao, kripto paralar için 2018 yılını “düzeltme yılı” olarak nitelendirdi.

Zhao, kripto para piyasası kötü durumdayken onu daha da kötü duruma götüren yatırımcılardan da söz etti. Fiyatın spekülatörler için çok büyük bir cazibe kaynağı olduğunu dile getiren Zhao, kripto para sektörünün onları ciddi anlamda benimseyen ve gerçek kullanım alanları oluşturan piyasa mimarları sayesinde büyüyeceğini söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

2018’deki fiyat düzeltmesinin Binance’in gelecek planlarını nasıl etkilediği sorusuna Zhao, Binance’in fiat paralar için bir borsa platformunu kullanıma sunduğunu ve önümüzdeki yıl daha fazla fiat parayı platforma dahil edeceklerini söyledi. Planlarının hiçbir şekilde değişmediğini dile getiren Zhao, ileriye doğru adım atmaya devam ettiklerini belirtti. Ülkelerin ve düzenleyicilerin kripto para piyasası üzerine olan etkileri sorulduğunda Zhao, kripto para endüstrisinin artık netlik istediğini, ancak birçok ülkede bu konuda belirsizlikler olduğunu söyledi. Zhao’ya göre kripto para endüstrisi onu engelleyen düzenlemerden ziyade yeniliği teşvik eden düzenlemeler istiyor.

Tüm bunlarla birlikte Binance, gelenekselleşmiş kripto para borsası faaliyetlerinden çok daha fazlası için çalışmalar yapıyor. Borsanın inovasyon kanadı olan Binance Labs 2018 Ağustos’ta İnkübatör Programı’nı başlatmıştı. Program geçtiğimiz hafta finansman ve danışmanlık alan ilk toplu Blockchain projesini tamamlayarak önemli bir başarı elde etti.

Bunların yanısıra Binance’ın yardım kuruluşu olan Binance Charity Foundation, Maltalı gençleri desteklemek için ilk Blockchain tabanlı yardım kampanyası başlattı. Yardım kampanyası ile Malta ve Gozo’da ölümcül hastalık taşıyan veya hastalığın pençesinde olan çocukların desteklenmesi amaçlanıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x