Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Binance CEO’su: Kripto Paralar için 2018 Düzeltme Yılı Oldu

Binance CEO’su: Kripto Paralar için 2018 Düzeltme Yılı Oldu

ABONE OL:google-news

Dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında yer alan Binance’ın CEO’su Changpeng Zhao 19 Aralık’ta Bloomberg’e konuştu. Zhao, konuşmasında kripto paraların geleceğiyle ilgili beklentilerinin olumlu olduğunu söyledi. Buna ek olarak Zhao, kripto paralar için 2018 yılını “düzeltme yılı” olarak nitelendirdi.

Zhao, kripto para piyasası kötü durumdayken onu daha da kötü duruma götüren yatırımcılardan da söz etti. Fiyatın spekülatörler için çok büyük bir cazibe kaynağı olduğunu dile getiren Zhao, kripto para sektörünün onları ciddi anlamda benimseyen ve gerçek kullanım alanları oluşturan piyasa mimarları sayesinde büyüyeceğini söyledi.

2018’deki fiyat düzeltmesinin Binance’in gelecek planlarını nasıl etkilediği sorusuna Zhao, Binance’in fiat paralar için bir borsa platformunu kullanıma sunduğunu ve önümüzdeki yıl daha fazla fiat parayı platforma dahil edeceklerini söyledi. Planlarının hiçbir şekilde değişmediğini dile getiren Zhao, ileriye doğru adım atmaya devam ettiklerini belirtti. Ülkelerin ve düzenleyicilerin kripto para piyasası üzerine olan etkileri sorulduğunda Zhao, kripto para endüstrisinin artık netlik istediğini, ancak birçok ülkede bu konuda belirsizlikler olduğunu söyledi. Zhao’ya göre kripto para endüstrisi onu engelleyen düzenlemerden ziyade yeniliği teşvik eden düzenlemeler istiyor.

Tüm bunlarla birlikte Binance, gelenekselleşmiş kripto para borsası faaliyetlerinden çok daha fazlası için çalışmalar yapıyor. Borsanın inovasyon kanadı olan Binance Labs 2018 Ağustos’ta İnkübatör Programı’nı başlatmıştı. Program geçtiğimiz hafta finansman ve danışmanlık alan ilk toplu Blockchain projesini tamamlayarak önemli bir başarı elde etti.

Bunların yanısıra Binance’ın yardım kuruluşu olan Binance Charity Foundation, Maltalı gençleri desteklemek için ilk Blockchain tabanlı yardım kampanyası başlattı. Yardım kampanyası ile Malta ve Gozo’da ölümcül hastalık taşıyan veya hastalığın pençesinde olan çocukların desteklenmesi amaçlanıyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar