Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Bitcoin (BTC) Psikolojik Sınır 4.000 Doları Aştı Gidiyor!

Bitcoin (BTC) Psikolojik Sınır 4.000 Doları Aştı Gidiyor!

ABONE OL:google-news

Dev ayı sezonu 2018’in sonuna yaklaşırken Bitcoin (BTC) son 72 saattir değerine değer katmış durumda. Bitcoin, 3.200 doları gördükten sonra hızla toparlanmaya başladı ve 4.000 dolar bandına girdi.

Dün 4.000 dolar seviyesini test eden ve piyasa koşulları ve FED’in kararı ile başarısız olan Bitcoin TSİ 12:00’dan itibaren 4.000 dolar seviyesini geçti ve şu anda 4.125 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin’deki bu yükseliş kripto para piyasasını doğal olarak olumlu yönde etkiledi. Neredeyse altcoin’lerin tamamı değerine değer katttı. 5 Kasım’dan bu yana zor günler yaşayan Bitcoin Cash (BCH) son 24 saatte yüzde 40’dan fazla değer artışı gördü ve şu anda kripto para birimi 166,11 dolardan işlem görüyor.

Ripple (XRP) son 24 saatte yüzde 4,36 değer kazanırken, Ethereum yüzde 7,05 değer kazandı. EOS (EOS), Stellar (XLM), Litecoin (LTC) gibi diğer kripto para birimlerindeki son 24 saatteki değer artışı da yüzde 4’den fazla.

Bitcoin’in psikolojik sınır 4.000 doları geçmesi ve değerini halen hızla arttırması bir sonraki seviyeyi işaret ediyor. CoinDesk’in analistlerinden Omkar Godbole’a göre bir sonraki destek seviyesi 4.410 dolar. 4.410 dolar seviyesinin geçilmesiyle ise Bitcoin’in bir sonraki hedefi 5.000 dolar ve hatta 6.000 dolar olabilir.

Elbetteki yüksek volatiliteden dolayı Bitcoin’in tekrar yeni dip noktalara gerilemesi mümkün. Bundan dolayı yatırımcılardan dikkatli ve temkinli olmaları gerekiyor. Şu anda hiçbir uzman veya analist piyasanın ayıdan boğaya döndüğü iddiasında değil.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar