Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Coinbase Kripto Paraları Öğrenirken Kripto Para Kazanma Dönemini Başlattı

Coinbase Kripto Paraları Öğrenirken Kripto Para Kazanma Dönemini Başlattı

ABONE OL:google-news

Dev kripto para borsası Coinbase dün, kripto paraları öğrenirken kripto para kazanma yolu sunan Coinbase Earn programını duyurdu.

Şu an için Coinbase Earn’e yalnızca davetiye ile katılım sağlanabiliyor. Platform başlangıç olarak yalnızca 0x (ZRX) için destek sunuyor. Zamanla kripto para birimi için daha fazla eğitim içeriğinin ve kripto para biriminin gelen geri dönüşler doğrultusunda platforma ekleneceği belirtiliyor.

Borsa tarafından yapılan bilgilendirmede, “Coinbase Earn için e-posta yolu ile bir davetiye aldıysanız kısa videolu dersler ve sınavlar gibi eğitim görevlerini tamamlayarak küçük miktarlarda kripto para kazanmak için Coinbase Earn 0x (ZRX) sayfasına gidebilirsiniz.” notu yer alıyor.

Kripto para birimi ZRX hakkında bilgi edinmek isteyen kullanıcılar için şu anda üç başlangıç seviyesindeki videolu dersler sunuluyor. Bunlar;

  • Ders 1: Dünya token’laşıyor (2 dakikalık video)
  • Ders 2: 0x prokolü nedir? (2 dakikalık video)
  • Ders 3: ZRX ve 0x’in geleceği (2 dakikalık video)

Coinbase, sıradan insanların kripto para edinmeleri konusunda geleneksel yöntemlerle ilgili sorunlar yaşadıkları düşüncesinde. Borsa bu düşüncesinden dolayı Coinbase Earn programını başlatma gereksinimi hissetmiş olmalı.

Coinbase, “İnsanların geleneksel olarak kripto para sahibi olmalarının iki yolu var; madencilik ya da satın alım yapma. Kripto para satın almak için belli bir geliri kullanmak gerekiyorken, kripto para madenciliği için ise belli bir teknik bilgi ve yüksek ön maliyet söz konusu.” diyor. Borsanın öğrenirken kazanç sağlama vaadiyle kullanıma sunduğu Coinbase Earn ile üçüncü bir yöntemin kapılarını aralamak istediği söylenebilir.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar