Yükleniyor...

Coinbase Kripto Paraları Öğrenirken Kripto Para Kazanma Dönemini Başlattı

Dev kripto para borsası Coinbase dün, kripto paraları öğrenirken kripto para kazanma yolu sunan Coinbase Earn programını duyurdu.

Coinbase Earn Kripto Para

Dev kripto para borsası Coinbase dün, kripto paraları öğrenirken kripto para kazanma yolu sunan Coinbase Earn programını duyurdu.

Şu an için Coinbase Earn’e yalnızca davetiye ile katılım sağlanabiliyor. Platform başlangıç olarak yalnızca 0x (ZRX) için destek sunuyor. Zamanla kripto para birimi için daha fazla eğitim içeriğinin ve kripto para biriminin gelen geri dönüşler doğrultusunda platforma ekleneceği belirtiliyor.

Borsa tarafından yapılan bilgilendirmede, “Coinbase Earn için e-posta yolu ile bir davetiye aldıysanız kısa videolu dersler ve sınavlar gibi eğitim görevlerini tamamlayarak küçük miktarlarda kripto para kazanmak için Coinbase Earn 0x (ZRX) sayfasına gidebilirsiniz.” notu yer alıyor.

Kripto para birimi ZRX hakkında bilgi edinmek isteyen kullanıcılar için şu anda üç başlangıç seviyesindeki videolu dersler sunuluyor. Bunlar;

  • Ders 1: Dünya token’laşıyor (2 dakikalık video)
  • Ders 2: 0x prokolü nedir? (2 dakikalık video)
  • Ders 3: ZRX ve 0x’in geleceği (2 dakikalık video)

Coinbase, sıradan insanların kripto para edinmeleri konusunda geleneksel yöntemlerle ilgili sorunlar yaşadıkları düşüncesinde. Borsa bu düşüncesinden dolayı Coinbase Earn programını başlatma gereksinimi hissetmiş olmalı.

Coinbase, “İnsanların geleneksel olarak kripto para sahibi olmalarının iki yolu var; madencilik ya da satın alım yapma. Kripto para satın almak için belli bir geliri kullanmak gerekiyorken, kripto para madenciliği için ise belli bir teknik bilgi ve yüksek ön maliyet söz konusu.” diyor. Borsanın öğrenirken kazanç sağlama vaadiyle kullanıma sunduğu Coinbase Earn ile üçüncü bir yöntemin kapılarını aralamak istediği söylenebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner