Yükleniyor...

Binance CEO’su 2019’dan Ümitli

Dev kripto para borsası Binance’in CEO'su Changpeng Zhao 2018 için "Ne yıldı ama.

Binance

Dev kripto para borsası Binance’in CEO’su Changpeng Zhao 2018 için “Ne yıldı ama…” derken yavaş yavaş sonuna geldiğimiz yılın kolay bir yıl olmadığı yorumunda bulundu. Her şeye rağmen ilerleme kaydedildiğinin altını çizen Zhao, kripto para fiyatlarındaki düşüş hakkında da değerlendirmede bulundu.

ICO’LAR SÖZÜNÜ TUTMADI!

Zhao’ya göre 2018’de kripto para fiyatlarında görülen aşırı düşüşün nedeni düzenlenen ICO’ların sözünü tutmamaları. Daha şimdiden 23 projeye yatırım yapan Binance Labs’ın kendileri için oldukça önemli olduğunu savunan Zhao, Binance Academy ile Blockchain ve kripto sektörüyle ilgili ücretsiz eğitim materyalleri sunduğunu hatırlattı. Bununla birlikte Zhao, Binance Research’ün ise halk için araştırmalar yaptığına değindi.

Zhao’nun 2019’daki beklentileri arasında Blockchain’in, kriptonun ve Binance’ın kalıcı olması, sektörün hiç olmadığı kadar büyüyecek olması yer alıyor. 2019 yılında Binance’a birçok yeniliğin geleceğine de değinen Zhao, kripto paraların benimsenmesini artırmak için çalışmaya ve geliştirmeler yapmaya devam edeceklerini söylerken, sektöre öncülük edeceklerini de dile getirdi.

Binance CEO’su, kripto para borsa platformlarına daha fazla özelliğin ekleneceğini söylerken, Binance Chain ana ağının daha yüksek performanslı ve merkeziyetsiz borsayla birlikte hayata geçeceğini açıkladı. Zhao, söz konusu borsadaki doğrulama işlemlerinin 1 saniye olacağını bu sayede işlemlerin anında yapılabileceğinin altını çiziyor. Dünya genelinde 10’un üzerinde itibari para borsasına imza atacaklarını dile getiren Zhao, sektör liderleriyle daha fazla ortaklık kuracaklarını, Binance Coin (BNB) için daha fazla kullanım alanı ve benimsenme sağlayacakları gibi bir dizi vaat ile 2019’a dair görüşlerine yer veriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner