Yükleniyor...

Binance CEO’su AB’nin Önerilerini Değerlendirdi

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance'in CEO'su Changpeng Zhao (CZ), Avrupa Birliği'nin kripto paralar hakkındaki önerilerini değerlendirdi.

Binance CEOsu AB

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance’in CEO’su Changpeng Zhao (CZ), Avrupa Birliği’nin kripto paralar hakkındaki önerilerini değerlendirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto paralar ve regülasyonlar hakkındaki tartışmalar her geçen gün daha da artıyor ve derinleşiyor. Yeni düzenlemeler ortaya çıktıkça, kripto para çevreleri konu hakkındaki görüşlerini paylaşıyorlar.

Binance CEO’su CZ: AB’nin Kripto İstekleri Katı

Kripto paralara ve kripto para borsalarına regülasyonların getirilmesi dünyanın her tarafında konuşulan bir konu. Özellikle kripto dünyasında son yaşanan Terra çöküşü ve ardından gelen bazı şirketlerin iflas açıklamaları dikkatleri kripto dünyasının düzenlenmesine çekmiş durumda. Bunlara ek olarak geçtiğimiz günlerde ABD Beyaz Saray’dan yayımlanan belgelerin etkisi hala sürüyor.

Blockchain Week Paris’te konuşan Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), AB’nin kripto önerilerini biraz fantastik ve katı olarak değerlendirdi.

Binance CEO’su CZ, AB’nin önerdiği düzenlemeler hakkında şunları söyledi:

“Projenin taslaklarına baktığımızda piyasadaki likiditenin yüzde 75’ine sahip olan USD bazlı stablecoin’leri kabul etmediklerini görüyoruz”

Stablecoin’ler hakkında AB’nin fazla katı tutumlar edindiğini söyleyen CZ, Paris’in Avrupa’nın ve dünyanın büyük bölümünde kriptonun merkezi olacağını düşündüğünü de ekledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x