Yükleniyor...
Sponsored

BNB Chain, Google Cloud ile İş Birliği Yapacak

BNB Chain, Web3 ve blockchain girişimlerini desteklemek için Google Cloud ile iş birliği yapacağını duyurdu.

BNB Chain Google Cloud ile Is Birligi Yapacak

BNB Chain, Web3 ve blockchain girişimlerini desteklemek için Google Cloud ile iş birliği yapacağını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Binance’in akıllı sözleşmeli blok zinciri platformu BNB Chain, Web3 ve Blockchain girişimlerini desteklemek için Google Cloud ile ortaklık kurdu.

BNB Chain ve Google Cloud Web3 Yatırımları İçin Ortaklık Kurdu

Binance’in akıllı sözleşme platformu BNB Chain ve Google‘ın servislerinden biri olan Cloud’la iş birliğini duyurdu. Bu iki firma Web3 ve Blockchain yatırımlarını desteklemek üzere ortaklık yapacaklar.

Bu iş birliği, her iki platform tarafından sağlanan araçlara ve altyapıya erişim sağlanabilen merkeziyetsiz finans (DeFi), metaverse, blockchain oyunları ve NFT dünyasından 1.300’den fazla aktif, BNB Chain tabanlı merkeziyetsiz uygulamayı (DApps) da kapsayacak. Halihazırda BNB Chain’inde ürün ve hizmetler geliştiren girişimler de Google Cloud’un ölçeklenebilir, güvenli ve açık kaynak altyapısı üzerinde oluşturabilecekler.

Bu projeler, veri şifreleme ve zincirdeki verilerin gerçek zamanlı olarak isteğe bağlı analizi için Google Cloud’dan da yararlanabilecek. Projenin amaçlarından biri geliştiricilere ve projelere, teklifleri ölçeklendirmek için karbon nötr bulut altyapısına erişim sağlayan bir platform sağlamak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x