Yükleniyor...

Binance CEO’su Biden’ın Dijital Varlık Önerilerini Övdü

Binance CEO'su Changpeng Zhao, Biden yönetimi tarafından yayınlanan ve kripto para birimleri için bir politika çerçevesi sunmayı amaçlayan dijital varlık raporlarını övdü.

Binance CEOsu Bidenin Dijital Varlik Onerilerini Ovdu

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Biden yönetimi tarafından yayınlanan ve kripto para birimleri için bir politika çerçevesi sunmayı amaçlayan dijital varlık raporlarını övdü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dünyanın en büyük borsası Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), Beyaz Saray’ın açıklamalarına atıfta bulundu.

Binance CEO’su Beyaz Saray Açıklamaları Hakkında Değerlendirmelerde Bulundu

Binance CEO’su Changpeng Zhao, kripto endüstrisinin bazı taraflardan gelen cansız bir resepsiyona rağmen Biden yönetimi tarafından yayınlanan dijital varlık raporlarını övdü.

Changpeng Zhao bir Twitter dizisinde şunları söyledi:

“ABD’nin önerilen bir kripto çerçevesine doğru ilerlediğini görmek harika . ABD’nin kripto düzenlemesine yönelik tüm hükümet yaklaşımı, bu alanı yöneten mevcut eyalet yasaları ve düzenlemelerine karşı çok ihtiyaç duyulan tutarlılığı ve netliği getirecektir”

Beyaz Saray tarafından yayınlanan raporlar, ABD hükümetinin kripto para birimlerine yönelik politikası için bir çerçeve oluşturma çabalarında çok önemli bir adım olarak değerlendirildi. Hazine Bakanlığı’ndan düzenlemeyi ikiye katlama çağrıları, merkez bankası dijital para birimleri (CBDC) üzerine araştırma için daha fazla destek ve kötü aktörler tarafından dijital varlık kullanımına karşı eylem planları yer alıyordu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x