Yükleniyor...

Binance CEO’su CZ: Bu Yıl, Kriptonun Benimsenmesi Artacak

Binance CEO’su Changpeng Zhao, hükümetlerin kripto düzenleme adımlarının artmasıyla kripto benimsenmesinin bu yıl daha da genişleyeceğini söylüyor.

binance ceosu cz bu yil kriptonun benimsenmesi artacak

Binance CEO’su Changpeng Zhao, hükümetlerin kripto düzenleme adımlarının artmasıyla kripto benimsenmesinin bu yıl daha da genişleyeceğini söylüyor. 

Dünyanın en büyük kripto varlık alım satım platformu Binance’in CEO’su CZ, yeni bir röportajda kripto varlık düzenlemeleri hakkında konuştu. Ona göre bu yıl, düzenleyicilerin bu alana giderek daha fazla yoğunlaşmasıyla kripto benimsenmesi artabilir:

“Sanırım 2022’de, düzenleyicilerin bu sektöre çekildiğini göreceğiz. Bence bu göreceğimiz en temel şeylerden biri olacak. ABD gibi birçok ülke yürütme emirleri yayımladı, [kendi] stablecoin’lerini yapmak istiyorlar.

Dubai, düzenleyici bir çerçeve yayımladı ve büyük oyunculara bir dizi lisans verdi. Bu önemli. Ayrıca Bahreyn’de [ve] başka yerlerde de lisans alıyor.

Bunları gördük ve şimdi ise Fransa, Portekiz, İsveç ve Cebelitarık’ta da [görüyoruz] – hepsi kriptoya karşı çok olumlular. Bu yüzden bunun benimsemeye gerçekten yardımcı olacağını düşünüyorum.”

CZ ayrıca metaverse gibi endüstrideki yeniliklere de değindi ve bunların kriptonun ileriye dönük yolunu şekillendireceğini söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner