Yükleniyor...

Binance CEO’su CZ: Yatırımlar İçin 1 Milyar Dolar Harcayabiliriz

Binance CEO'su Changpeng Zhao (CZ), verdiği bir röportajda ekosistem yatırımlarına 1 milyar dolar harcayabileceğini söyledi.

Binance CEOsu CZ Yatirimlar Icin 1 Milyar Dolar Harcayabiliriz

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), verdiği bir röportajda ekosistem yatırımlarına 1 milyar dolar harcayabileceğini söyledi.

Küresel kripto para borsası Binance’nin kurucusu CZ, uzun bir kripto kışına rağmen yatırımlarını artırabileceğini söyledi. CZ, dünyanın en büyüğü olarak tabir ettiği kripto şirketi için 1 milyar dolarlık bütçe planladı. Ayrıca CZ, kullanıcıların güvenliklerini öncelik olarak gördüğünü de söyledi.

Binance, Küresel Anlamda Gelişiyor

Küresel anlamda gelişen Binance şirketi, bu yıl 67 projeye yaklaşık 325 milyon dolarlık finansman taahhüt etti. Ayrıca, geçtiğimiz yıl 73 proje için de 140 milyon dolar fon sağladı. Son yaşanan hack olaylarına da değinen Binance CEO’su CZ, yatırımcılarının güvende olduğunu aktardı.

Ayrıca kripto dışı yatırımlar olarak, Forbes için 200 milyon dolarlık ve Elon Musk’ın Twitter anlaşmasına 500 milyon dolarlık fon sağlaması da göze çarptı. Popüler borsa şirketi, BSC ağı için de yüklü yatırımlar yapmıştı.

Bu yıl yaşanan iflaslar ve dolandırıcılıklar üzerinde mesai harcayan CZ, Voyager’in varlıklarını almak istemişti. Ancak rakibi FTX CEO’su Sam Bankman-Fried bu yarışta üstün gelerek Voyager’in yeni sahibi oldu. Binance böylelikle, herhangi bir sorunlu kripto varlığa yatırım yapmadı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner