Yükleniyor...

Binance CEO’su Zhao Bitcoin’in 16 Bin Doları Yakında Göreceğini Söyledi

Kripto para birim borsası Binance'in CEO'su Changpeng Zhao, Bitcoin’in yakın zamanda 16 bin doları göreceğini bir tweet ile ifade etti.

cz binance 5x3

Kripto para birim borsası Binance‘in CEO’su Changpeng Zhao, Bitcoin’in yakın zamanda 16 bin doları göreceğini bir tweet ile ifade etti. Zhao fiyat tahminlerinin kolay olduğunu ancak zamanlamanın doğru olmasının zor olduğunu açıkladı. Zhao: “Fiyat tahminleri kolaydır. Zamanlama konusunda haklı olmak zor. Yakında 16 bin doları göreceğiz. Biz bunları konuşurken 1.4 milyar insan çalışıyor.”

Mesaj, Bitcoin fiyatını öngören isimsiz bir 4chan kullanıcısının tahmininin Ekim ayının sonunda 16 bin dolara varacağını belirten başka bir kullanıcıya cevap olarak yazıldı. Yapılan tahmin, BTC’nin gelecek yılın ilk çeyreğinde 29 bin doları, 2020 yılının üçüncü çeyreğinde 56 bin doları ve 4. Çeyrekte 87 bin doları vuracağını belirtti. Aynı zamanda, diğer tahminler aslında daha az mütevazı. Örneğin, John McAfee, Bitcoin’in bir sonraki fiyat artışının tetikleneceğini savundu. Cointelegraph’ın da bildirdiği gibi, Bitcoin ağı geçen ay 18 milyonuncu BTC’sini çıkardı; bu, henüz dolaşımda olmayan 3 milyon BTC olduğu anlamına geliyor.

Zhao, Binance DEX Hakkında Konuştu

Bu arada, dün Zhao, Binance’in blockchain projesi Binance Chain’in DEX platformları arasında en fazla hacme sahip olduğunu iddia etti.

Binance tarafından birkaç hafta önce yayınlanan en son veriler, söz konusu DEX platformunu güçlendiren blockchain Binance Chain’in yaklaşık 290 bin adres tarafından sunulan 26 milyondan fazla işleme ulaştığını ortaya koyuyor. Geçtiğimiz günlerde de DEX Dolomite, 8 Kasım’da stop-loss emriyle marj alım satımı yapacağını açıkladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner