Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin (BTC)’nin 9 Bin 300 Doları Kırmasıyla Altcoinler de Yükseliyor

Bitcoin (BTC)’nin 9 Bin 300 Doları Kırmasıyla Altcoinler de Yükseliyor

ABONE OL:google-news

İlk 20 kripto para biriminin çoğu, Bitcoin (BTC)’nin 9 bin 300 doları kırmasının ardından, ılımlı kazançlar rapor ediyor. Coin360’a göre, Bitcoin fiyatı şu sıralar yüzde 2.06 arttı. BTC 9.326 dolar seviyesinde işlem görüyor. Haftalık grafiğe bakıldığında, kripto para birimi yaklaşık yüzde 0,89 oranında arttı.
Cointelegraph’ın bugün erken saatlerde bildirdiği gibi, eski Teksas Cumhuriyetçi kongre üyesi ve cumhurbaşkanı adayı Ron Paul, ilk Bitcoin’ini Bitcoin Vakfı yönetim kurulu üyesi ve Bitcoin cüzdanı startup’ı Ballet Crypto‘nun kurucusu Bobby Lee’den aldı.
Ethereum (ETH) şu anda 19,9 milyar dolar olan pazar bonosunun en büyük altcoin pozisyonunu elinde tutuyor. İkinci en büyük altcoin, Ripple’nin XRP’si, 12.7 milyar dolarlık bir piyasaya sahip.
Coin360 verileri, ETH’nin değer artışını son 24 saat içindyüzde 1,64 civarında gösteriyor. ETH şu an 183 dolar civarında işlem görüyor. Bu hafta, XRP değerini yaklaşık yüzde 1,09’unu arttırdı.

Bitcoin (BTC) Sonrası XRP’de Durum Ne?

XRP, son 24 saat içinde yaklaşık yüzde 1,32 oranında artış gösterdi ve şu anda yaklaşık 0,293 $ seviyesinde işlem görüyor. Yedi gün öncesine kıyasla, madeni para neredeyse hiç fiyat kazancı veya kaybı görmedi.
İlk 20 kripto para birimi arasında, çift haneli kazancı bildiren tek rapor yüzde 14,43 oranında yükselen Algorand (ALGO). Şu an tüm kripto para birimleri geçen haftaya göre yaklaşık yüzde 2,8 daha yüksek.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar