Yükleniyor...

Bitcoin 30 Bin Dolardan Önce Can Sıkıcı Olacak / ETH ve XRP Güncellemeleri

Önde gelen bir kripto analist, Bitcoin (BTC)'nin yeni bir ralliye başlamadan önce bir kez daha geri çekilmesini bekliyor.

Cryptocurrency Bitcoin Blockchian Dice

Önde gelen bir kripto analist, Bitcoin (BTC)’nin yeni bir ralliye başlamadan önce bir kez daha geri çekilmesini bekliyor. Filbfilb ismini kullanan isimsiz analist, TradingView‘daki 7 bin 300 takipçisine BTC’nin kısa vadede 8 bin 500 doların altına inmesini beklediğini söyledi.

Bitcoin Yükselecek mi?

Filbfilb, “Çalışma haftası ayıları, hafta sonu fiyat hareketini kontrol altında tuttu ve kolaylıkla 9 bin 500 doları aşacak bir ivme olacak gibi görünmüyor. 9 bin 500 dolar şu anda direnç gösteren ve şu anki direniş nedeniyle bölgeyi kısaltır nitelikte. Direniş kırılacak olsa da, bu  giderek daha zor gerçekleşecek gibi görünüyor. Tahmin ettiğim geri çekilme sürecine girmemiz halinde, bunun 8 bin dolar ortasında olmasını bekliyorum (ki bu inanılmaz derecede sinir bozucu) ancak meydana geleceğinden şüpheliyim” dedi. Bitcoin (BTC) geri çekildikten sonra Filbfilb, BTC’nin gelecek yılın Haziran ayında 30 bin doları aşabilecek uzun vadeli bir trendi başlatmasını bekliyor.

Ethereum

Ethereum kurucularından olan Joe Lubin, FintechBeat ile röportaj yaptı. Lubin, Ethereum 2.0’a yükselme, Libra ve CFTC’nin ETH konusundaki tutumu hakkındaki düşüncelerini anlattı. Ethereum Vakfı, “eth2 quick update” in ikinci kurulumunu da yayınladı. Serenity adlı uzun süredir beklenen yükseltme ile Ethereum, tam bir riskli kanıt modeli ve ölçeklenebilirlikle mücadele edecek. Geliştiriciler, merkezi olmayan uygulamalar oluşturmak için yeni bir sanal makineye de erişecekler.

XRP

Ripple sınır ötesi transferler sırasında XRP kullanımının ne kadar değişken olduğu konusundaki rakamları artırdığını söylüyor. Şirketin Talep Üzerine Likidite adı verilen XRP tabanlı çözümü, fiat’ı kabul edip XRP’yi hemen geri paraya dönüştürüldüğü başka bir ülkede ilgili borsaya gönderebilen kripto borsalarını kullanıyor.

Yetkililer, “Sonuçta, bir XRP işleminin hızı, işlem ortaklarının dijital varlığın içinde ve dışında çok hızlı oldukları ve riskten korunmaya gerek olmadığı anlamına geliyor. Ortaya çıkan risk dijital bir varlıkta çok daha düşüktür ve MoneyGram gibi şirketlerin Ripple ve XRP’nin avantajları konusunda bu kadar etkili olmasının sebeplerinden birisi de budur” diyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner