Yükleniyor...

Bitcoin 100 Bin Doları Görecek mi? Ripple, XRP, Litecoin, Ethereum Güncellemeleri

Önde gelen kripto para analistlerinden birisi olan PlanB, Bitcoin (BTC)'nin 100 bin dolara ulaşma yolunda olduğunu söyledi.

4500dcfd

Önde gelen kripto para analistlerinden birisi olan PlanB, Bitcoin (BTC)’nin 100 bin dolara ulaşma yolunda olduğunu söyledi. Analist, BTC’nin hisse senedi akış oranının, neredeyse dibe batmak üzere olan bir numaralı kripto para biriminin tekrar yarışa girdiğini söyledi.

Perşembe günü, Bitcoin büyük rallisine başlamadan önce PlanB, BTC’nin “Akış modeli içerisinde bir standart hata” ile geldiğini söyleyen arkadaşı Bitcoiner Rob Wolfram’ın analizini retweetledi. Akış stoğu, belirli bir varlık için piyasaya girmekte olan mevcut arzına göre piyasaya giren yeni arz miktarını ölçer. Altın gibi değerli metallerin gelecekteki fiyatını ölçmek için sıklıkla kullanılır.

Bitcoin ortalama için mücadele ediyor

Kısa vadede, Twitter’da Big Cheds olarak bilinen Ched’s Trading, 74 bin takipçisine Bitcoin’in 8 günlük üssel hareketli ortalamasını tutmak için mücadele ettiğini – yakında geri çekilebileceğinin bir işareti olduğunu söylemişti.

DALGALANMA VE XRP

Afrika’da yeni başlatılan XRP‘ye özel bir kripto değişimi olan Xago’nun CEO’su, XRP’nin ödemeler için en iyi dijital varlık olduğunu düşünüyor. Jurgen Kuhnel, NewsLogical ile röportajında şöyle dedi: “Bitcoin’i seviyoruz ve Bitcoin’in ne anlama geldiğini de seviyoruz, ancak perakende ödemeler için Bitcoin mevcut haliyle bu işe uygun değil. Borsamızın amacı, genişleyeceğimiz ülkelerde XRP için likidite oluşturmaktır. ” Xago, Ripple’ın ödeme teknolojisini kullanan merkezi olmayan bir finansal kurumlar ağı olan RippleNet’i kullanıyor. Platform ayrıca doğrudan XRP Defterine entegre edilmiştir.

Ethereum

Kripto meraklıları Ethereum’un yaratıcısı Vitalik Buterin’e blok zincirin işlemleri tersine çevirmesini istemediklerini söylüyorlar. Twitter’daki yeni bir ankette, ankete katılanların yüzde 63’ü saati geri almanın ve işlemleri geri almanın “asla iyi olmadığını” söylüyor.

Litecoin

Litecoin yaratıcısı Charlie Lee, Real Vision ile röportaj yaptı. Tartışma, Lee’nin arka planında, LTC’yi nasıl yarattığına ve kripto varlıklarının küresel finans üzerindeki etkilerine odaklanıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner