Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Andy Chen İddia Etti: Bitcoin Doları Bitirecek

Andy Chen İddia Etti: Bitcoin Doları Bitirecek

ABONE OL:google-news

Çin’in son zamanlarda kripto para birimleri ve Blockchain alanında önemli adımlar atması ile beraber, Binance Charity Vakfı Başkanı Helen Hai ve kripto yatırımcısı Andy Chen küresel çapta ve Çin’de beklenen bozulmayı tartışmak üzere CGTN’ye bir röportaj verdiler. Andy Chen, kişisel bakış açısını paylaşarak, Bitcoin ABD dolarını bitirecek. Fiat para birimi bir ekonomik çöküş nedeniyle 3 ya da 5 yıl içinde başarısız olacak ve Bitcoin’in fiyatı daha da artacaktır” dedi. Ev sahibi Tian Wei, Bitcoin’in Çin’in Blockchain girişimlerinin küçük bir parçası olduğunu vurgularken, Hai, Çin’in kripto paralar aracılığı ile işlemleri daha hızlı, ucuz ve güvenilir bir biçimde yapabileceğini belirtti. Hai, Blockchain’in “kurumsuz güven” yaratmadaki rolüne odaklandı. Hai, ayrıca Blockchain’in şeffaf bir sistem oluşturmasına nasıl yardımcı olduğunu anlattı.

Hai, “Kripto para birimleri mevcut fiat sistemi için çok önemli bir tamamlayıcı oynayabilir” ifadelerini de kullandı. Helen Hai Hindistan gibi gelişmekte olan diğer ülkelerden farklı olarak, Çin’in “RMB’nin küreselleşmesine” yardımcı olacak blok zinciri ve kripto para birimi kabulü konusunda bir miktar netlik sergilediğini belirtti.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar