Yükleniyor...

Andy Chen İddia Etti: Bitcoin Doları Bitirecek

Çin'in son zamanlarda kripto para birimleri ve Blockchain alanında önemli adımlar atması ile beraber, Binance Charity Vakfı Başkanı Helen Hai ve kripto yatırımcısı Andy Chen küresel çapta ve Çin'de beklenen bozulmayı tartışmak üzere CGTN’ye bir röportaj verdiler.

25 Aug 4

Çin’in son zamanlarda kripto para birimleri ve Blockchain alanında önemli adımlar atması ile beraber, Binance Charity Vakfı Başkanı Helen Hai ve kripto yatırımcısı Andy Chen küresel çapta ve Çin’de beklenen bozulmayı tartışmak üzere CGTN’ye bir röportaj verdiler. Andy Chen, kişisel bakış açısını paylaşarak, “Bitcoin ABD dolarını bitirecek. Fiat para birimi bir ekonomik çöküş nedeniyle 3 ya da 5 yıl içinde başarısız olacak ve Bitcoin’in fiyatı daha da artacaktır” dedi. Ev sahibi Tian Wei, Bitcoin’in Çin’in Blockchain girişimlerinin küçük bir parçası olduğunu vurgularken, Hai, Çin’in kripto paralar aracılığı ile işlemleri daha hızlı, ucuz ve güvenilir bir biçimde yapabileceğini belirtti. Hai, Blockchain’in “kurumsuz güven” yaratmadaki rolüne odaklandı. Hai, ayrıca Blockchain’in şeffaf bir sistem oluşturmasına nasıl yardımcı olduğunu anlattı.

Hai, “Kripto para birimleri mevcut fiat sistemi için çok önemli bir tamamlayıcı oynayabilir” ifadelerini de kullandı. Helen Hai Hindistan gibi gelişmekte olan diğer ülkelerden farklı olarak, Çin’in “RMB’nin küreselleşmesine” yardımcı olacak blok zinciri ve kripto para birimi kabulü konusunda bir miktar netlik sergilediğini belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner