Ana Sayfa Borsalar Binance DEX'in İkinci Demo Videosu Yayınlandı!

Binance DEX’in İkinci Demo Videosu Yayınlandı!

Dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında yer alan Binance, Binance DEX olarak adlandırılan merkezsiz borsanın yeni bir demo videosunu yayınladı.

Binance DEX’in 2019’un başlarında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Yayınlanan demo videoda web kripto para cüzdanı, yakında test ağına dahil edileceği duyurulan Binance’in halka açık Blockchan’i Binance Chain ile birlikte Binance DEX’in arayüzü yer alıyor.

Binance DEX’in ön görünümüne göre bazı özellikleri dışında mevcut birçok merkezi borsaya benzer bir arayüze sahip olacak. Özel anahtarlar için 24 kelimelik mnemonik kurtarma ifadeleri belirlenebilecek. Ayrıca Binance Blockchain Explorer özelliği ile belirli bir bloku aranabilecek ve belirli bir blokta yer alan işlemler görüntülenebilecek.

Binance’in açıklamasına göre, DEX’teki kullanıcı fonları özel anahtarların yalnızca kullanıcı cihazında saklanması için Trust Wallet gibi merkezsiz bir cüzdan uygulaması ile güvence altına alınacak.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için bizi Twitter’da ve Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram grubumuza katılın!

KaynakCoindesk
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları

Piyasa Özeti