Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Binance DEX'in İkinci Demo Videosu Yayınlandı!

Binance DEX’in İkinci Demo Videosu Yayınlandı!

ABONE OL:google-news

Dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında yer alan Binance, Binance DEX olarak adlandırılan merkezsiz borsanın yeni bir demo videosunu yayınladı.

Binance DEX’in 2019’un başlarında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Yayınlanan demo videoda web kripto para cüzdanı, yakında test ağına dahil edileceği duyurulan Binance’in halka açık Blockchan’i Binance Chain ile birlikte Binance DEX’in arayüzü yer alıyor.

Binance DEX’in ön görünümüne göre bazı özellikleri dışında mevcut birçok merkezi borsaya benzer bir arayüze sahip olacak. Özel anahtarlar için 24 kelimelik mnemonik kurtarma ifadeleri belirlenebilecek. Ayrıca Binance Blockchain Explorer özelliği ile belirli bir bloku aranabilecek ve belirli bir blokta yer alan işlemler görüntülenebilecek.

Binance’in açıklamasına göre, DEX’teki kullanıcı fonları özel anahtarların yalnızca kullanıcı cihazında saklanması için Trust Wallet gibi merkezsiz bir cüzdan uygulaması ile güvence altına alınacak.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakCoindesk
Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar