Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Borsaları Binance CEO’su Zhao, Türkiye’de Daha Proaktif Olacaklarını Söyledi

Binance CEO’su Zhao, Türkiye’de Daha Proaktif Olacaklarını Söyledi

ABONE OL:google-news

Dünyaca ünlü kripto para borsası Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), Bloomberg’e önemli açıklamalar yaptı. Zhao öncelikle Bitcoin’den bahsederek , “Kısa vadeli düşündüğümüz zaman Bitcoin küçük piyasa kapitalizasyonuna sahiptir. Aynı zamanda da yüksek volatiliteli bir enstrüman olarak kabul edilir. Ama uzun vadeli bakarsak, endüstri büyümeye devam edecek ve endüstri büyüdükçe fiyat daha yüksek seviyelere gelecek” ifadelerini kullandı.

Binance CEO’su, bu konunun devamında  aslında kripto paralara yoğun bir ilgi olduğunu –kurumsal derecede- fakat hala bir takım ülkelerde rahatsız edici  yasal belirsizliklerin bulunduğunu söyledi.

Zhao Pazarı Desteklediklerini Söyledi

Son olarak Türkiye hakkında açıklamalar yapan CZ, “Türkiye’de çok güçlü bir ilgi var. Ben de bu konuda daha çok bilgi edinmek için oraya gidiyorum. Bu pazarı destekliyoruz ve daha proaktif olarak desteklemek istiyoruz” dedi.

Daha önce de bildirdiğimiz gibi Binance CEO’su, 19-20 Kasım’da İstanbul’da düzenlenecek olan etkinlikte konuşmacı olacak.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar