Yükleniyor...

Binance CEO’su Zhao’dan CFTC Haberleri Hakkında Açıklama Geldi

Binance CEO’su Changpeng Zhao, bugün Bloomberg tarafından paylaşılan CFTC haberleriyle ilgili olarak açıklamada bulundu.

zhao 1

Binance CEO’su Changpeng Zhao, bugün Bloomberg tarafından paylaşılan CFTC haberleriyle ilgili olarak açıklamada bulundu.

Zhao yaptığı açıklamada, şirketin ABD kurallarını yakından takip ettiğini ve müşterilerinin fonları aklamasını önlemek için güçlü bir denetime sahip olduğunu söyledi. Sosyal medya platformu Clubhouse’daki bir etkinlik sırasında konuşan Zhao, şu ifadeleri kullandı:

“Uyumumuzu iyileştirmeye devam edeceğiz. Ayrıca, sektörün uyumluluk standartlarını iyileştirmek için dünyanın dört bir yanındaki düzenleyicilerle çok aktif bir şekilde çalışacağız.”

CZ, ayrıca bahsi geçen haberde Binance’in kanuna aykırı bir eylemle suçlanmadığının belirtildiğini ifade etti. CZ, bir işletme olarak Binance’in düzenleyicilerle iletişim konusunda “yorum yok” politikası sürdürdüğünü söyledi.

Rakipler Teşvik Ediyor

CZ, rakip firmaların bu tür haberleri teşvik ettiğini dile getirdi. Zhao, bunun daha önce de yaşandığını söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner