Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Binance CEO'sundan Elon Musk'a Balina İması

Binance CEO’sundan Elon Musk’a Balina İması

ABONE OL:google-news

Binance CEO’su Changpeng Zhao, dünyanın en zenginlerinden girişimci Elon Musk hakkında Twitter’dan bir açıklamada bulundu. Zhao’nun bu sözleri kripto para topluluğunda da heyecanla karşılandı.

Sabah saatlerinde haberini verdiğimiz gibi Elon Musk son zamanların popüler uygulaması Clubhouse’da bir yayına katılmış ve Bitcoin hakkında oldukça önemli ve olumlu ifadeler kullanmıştı. Musk’ın bu sözleri kripto para topluluğunda oldukça etkili oldu. Ünlü girişimcinin ifadeleri üzerine konuşan kripto para borsası Binance CEO’su Changpeng Zhao, şu ifadeleri kullandı:

“Dünyanın en büyük balinası kripto para sektörüne girmek üzere. Ne yapman gerektiğini biliyorsun değil mi?”

Zhao bu ifadeleri popüler analist Lark Davis’in “Elon Musk az önce Bitcoin destekçisi olduğunu ve BTC’nin geniş kabulün eşiğinde olduğunu düşündüğünü söyledi!!! Dünyanın en zengin adamı büyük bir hayran! Onunda bir çantası olmalı” sözlerini RT’leyerek paylaştı.

Musk Ne Demişti?

Popüler girişimci Elon Musk dönem dönem kripto paralarla ilgili yaptığı açıklamalarla heyecan uyandıran bir isimdi. Bugünse Musk deyim yerindeyse Bitcoin hakkında itirafta bulundu ve şu ifadeleri kullandı:

“Bu noktada Bitcoin’in iyi bir şey olduğunu düşünüyorum. Bitcoin’in destekçisiyim. Partiye geç kaldım ama bir destekçiyim. Bitcoin, geleneksel finans uzmanları tarafından geniş kabul görmenin eşiğinde.”

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar