Yükleniyor...

Binance CEO’sundan Elon Musk’a Balina İması

Binance CEO'su Changpeng Zhao, dünyanın en zenginlerinden girişimci Elon Musk hakkında Twitter'dan bir açıklamada bulundu.

52062541 101

Binance CEO’su Changpeng Zhao, dünyanın en zenginlerinden girişimci Elon Musk hakkında Twitter’dan bir açıklamada bulundu. Zhao’nun bu sözleri kripto para topluluğunda da heyecanla karşılandı.

Sabah saatlerinde haberini verdiğimiz gibi Elon Musk son zamanların popüler uygulaması Clubhouse’da bir yayına katılmış ve Bitcoin hakkında oldukça önemli ve olumlu ifadeler kullanmıştı. Musk’ın bu sözleri kripto para topluluğunda oldukça etkili oldu. Ünlü girişimcinin ifadeleri üzerine konuşan kripto para borsası Binance CEO’su Changpeng Zhao, şu ifadeleri kullandı:

“Dünyanın en büyük balinası kripto para sektörüne girmek üzere. Ne yapman gerektiğini biliyorsun değil mi?”

Zhao bu ifadeleri popüler analist Lark Davis’in “Elon Musk az önce Bitcoin destekçisi olduğunu ve BTC’nin geniş kabulün eşiğinde olduğunu düşündüğünü söyledi!!! Dünyanın en zengin adamı büyük bir hayran! Onunda bir çantası olmalı” sözlerini RT’leyerek paylaştı.

Musk Ne Demişti?

Popüler girişimci Elon Musk dönem dönem kripto paralarla ilgili yaptığı açıklamalarla heyecan uyandıran bir isimdi. Bugünse Musk deyim yerindeyse Bitcoin hakkında itirafta bulundu ve şu ifadeleri kullandı:

“Bu noktada Bitcoin’in iyi bir şey olduğunu düşünüyorum. Bitcoin’in destekçisiyim. Partiye geç kaldım ama bir destekçiyim. Bitcoin, geleneksel finans uzmanları tarafından geniş kabul görmenin eşiğinde.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x