Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Altcoin Haberleri Binance Coin (BNB) Binance Coin'de Yeni Rekor: BNB 50 Dolarla Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Kaydetti

Binance Coin’de Yeni Rekor: BNB 50 Dolarla Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Kaydetti

ABONE OL:google-news

Dünyanın en popüler kripto para borsası Binance’in platform token’ı BNB, 50 dolara yükselerek yeni bir fiyat rekoru kırdı.

Kripto para piyasasında boğa sezonu etkileri sürerken Binance Coin (BNB) 50 dolarlık fiyat seviyesine ulaşarak tüm zamanların rekorunu kırdı. Binance Coin’deki (BNB) ani yükselişin nedeni tam olarak bilinmiyor ancak bu olumlu fiyat hareketi Binance’in yaptığı yeni Launchpad duyurusuyla ilişkili olabilir.

Öte yandan Binance CEO’su Changpeng Zhao, BNB’nin 50 dolara ulaşmasıyla yaptığı kutlama paylaşımında, Binance için tek göstergenin fiyat olmadığını bildirdi.

Yeni yılla birlikte kaydettiği yükselişle yatırımcılarını sevindiren BNB şu anda 2021 yılında en çok değer kazanan borsa token’ları arasında birinci sırada yer alıyor. 2021 yılında %28’lik yükseliş yaşayan Binance Coin‘i (BNB) %26,1’lik yükselişle Huobi Token (HT) takip ediyor.

Öte yandan bir diğer popüler borsa OKEx’in kripto para birimi OKCoin (OKB) ise Aralık ayındaki seviyelerine kıyasla %37,5 düşüş kaydetti.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Tuncay Aydıner
Tuncay Aydıner
Coinkolik.com'un Yayın Koordinatörü olan Tuncay, 2017 yılından bu yana kripto para ve Blockchain gibi yıkıcı finansal teknolojilerle çok yakından ilgilieniyor. Sektörel gelişmeleri çok büyük bir titizlikle okuyucuya ulaştırmayı amaç edinen Tuncay şu ana kadar yerli ve yabancı birçok kripto para projesinde rol aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar