Yükleniyor...

Binance Coin (BNB) 147 Dolara Ulaşarak Yeni Bir ATH Belirledi

Binance Coin (BNB) sert yükselişini sürdürüyor.

binance coin bnb 147 dolara ulasarak yeni bir ath belirledi

Binance Coin (BNB) sert yükselişini sürdürüyor. 9 Şubat itibariyle sert bir yükseliş trendine giren BNB, bugün 147 dolara ulaşarak yeni bir ATH belirledi.

Önde gelen kripto para borsası Binance’in yerel kripto para birimi Binance Coin (BNB) sert hareketler sergilemeye devam ediyor. son 24 saatte yaklaşık %60 yükselen BNB, son 7 gündeki kazanımını %185’e yükseltti. Son 30 gündeki değer kazanımı ise %241’e ulaştı.

Binance Coin, sadece 2 gün önce, 67 dolardan işlem görüyordu. 8 Şubat itibariyle sert bir yükseliş trendine giren BNB, geçtiğimiz saatlerde 147 dolara kadar ulaştı. Kripto para yorumcuları ise, yükselişin süreceğine inanıyor.

CZ, bugün Binance Smart Chain’in Ethereum’u günlük işlem sayısında geride bıraktığını söyleyen bir tweet attı. Bu durumun, düşük ücretlerin kullanıcıları çektiğini doğruladığını söyleyen CZ, BNB yükselse bile düşük ücret politikasını sürdürülebilir kılacaklarını belirtti.

Binance Coin, CoinGecko verilerine göre, yayın saati itibariyle 145.19 dolardan işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner