Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Binance Coin (BNB) 147 Dolara Ulaşarak Yeni Bir ATH Belirledi

Binance Coin (BNB) 147 Dolara Ulaşarak Yeni Bir ATH Belirledi

ABONE OL:google-news

Binance Coin (BNB) sert yükselişini sürdürüyor. 9 Şubat itibariyle sert bir yükseliş trendine giren BNB, bugün 147 dolara ulaşarak yeni bir ATH belirledi.

Önde gelen kripto para borsası Binance’in yerel kripto para birimi Binance Coin (BNB) sert hareketler sergilemeye devam ediyor. son 24 saatte yaklaşık %60 yükselen BNB, son 7 gündeki kazanımını %185’e yükseltti. Son 30 gündeki değer kazanımı ise %241’e ulaştı.

Binance Coin, sadece 2 gün önce, 67 dolardan işlem görüyordu. 8 Şubat itibariyle sert bir yükseliş trendine giren BNB, geçtiğimiz saatlerde 147 dolara kadar ulaştı. Kripto para yorumcuları ise, yükselişin süreceğine inanıyor.

CZ, bugün Binance Smart Chain’in Ethereum‘u günlük işlem sayısında geride bıraktığını söyleyen bir tweet attı. Bu durumun, düşük ücretlerin kullanıcıları çektiğini doğruladığını söyleyen CZ, BNB yükselse bile düşük ücret politikasını sürdürülebilir kılacaklarını belirtti.

Binance Coin, CoinGecko verilerine göre, yayın saati itibariyle 145.19 dolardan işlem görüyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Dilek Sarı
Dilek Sarıhttps://www.coinkolik.com
1992 yılında İzmir’de doğan Dilek Sarı, Ege Üniversitesi Sosyoloji Yüksek Lisans mezunu. Blokzinciri ve kripto paralara olan ilgisi onu bu alanda çalışma yapmaya sevk etti. Dilek, 2 senedir kripto para sektöründe yer alıyor ve bu alanda uzmanlaşmak üzere çalışmalarını sürdürüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar