Yükleniyor...
AL / SAT
PrimeXBT
Anasayfa Altcoin Haberleri Binance Coin (BNB) Binance Coin (BNB) İrtifa Kaybediyor: 2 Sıra Geriledi!

Binance Coin (BNB) İrtifa Kaybediyor: 2 Sıra Geriledi!

ABONE OL:google-news
StormGain

CoinMarketCap’in verilerine göre, Binance’ın platform token’ı Binance Coin (BNB) toplam değeri bakımından 6. sıradan 8. sıraya geriledi.

İkinci yaşını kutlayan dünyanın en büyük kripto para borsası, geçtiğimiz günlerde uzun zamandır beklenen marj işlemlerini tüm kullanıcılarının kullanımına açmıştı. 11 Temmuz’da ise “8. Token Burn” etkinliği gerçekleştirilmişti. Ayrıca platform, geliştiriciler için ayırdığı toplam 808.888 adet BNB’yi de yakma kararı da almıştı. Tüm bunlar BNB fiyatı için olumlu bir sinyaldi, ancak Bitcoin’deki düşüş bu olumlu haberleri gölgelemeye yetti.

14 Temmuz’da BNB’nin toplam piyasa değeri 4.1 milyar dolar seviyesinde seyrediyordu. BNB, uzun zamandır yüksek piyasa değeri ile CoinMarketCap’te listenen en büyük 6. kripto para birimiydi. Ancak bugün BNB’nin sıralaması değişti.

BNB’nin toplam değer bakımında oluşturulan sıralamada 8. sıraya geriledi. Kripto para biriminin piyasa değeri 3 milyar dolara kadar düştü. BNB’nin fiyatı ise haberi hazırladığımız sırada 27,76 dolardan el değiştiriyordu.

BNB’nin hızla değer kaybetmesi karşısında Binance’ın CEO’su tweet attı ve “CoinMarketCap 80 milyon BNB kesintisi yaptı. CoinMarketCap’in hesaplama sistemi madenciliği olan coin’ler için uygun. BNB gibi coin yakma etkinlikleri olan token’lar için uygun değil.” değerlendirmesinde bulundu.

BNB’nin 8. sıraya gerilemesi sonrası yerini Tether (USDT) aldı ve onu EOS (EOS) takip etti.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar