Yükleniyor...

Binance DOJ anlaşması sonrası kripto piyasası kan kaybediyor

Binance'in ABD Adalet Bakanlığı (DOJ) ile resmi anlaşması borsa için belirsizlik ve düzenleyici denetim döneminin sonunu işaret etti.

binance

Binance’in ABD Adalet Bakanlığı (DOJ) ile resmi anlaşması borsa için belirsizlik ve düzenleyici denetim döneminin sonunu işaret etti. Bu çözüm, düzenleyici endişeler nedeniyle temkinli bir duruş sergileyen birçok yatırımcının durumunu tersine çevirebilir. Uzmanlar şimdi yatırımcı güveninde bir artış bekliyor, bu da kripto para piyasalarında sağlam bir yükseliş eğilimine yol açabilir.

Binance ve DOJ arasındaki son anlaşma sonrası kripto para piyasası etkilendi ve yüzde 1,36 oranında bir düşüş kaydetti. Piyasa değeri bakımından önde gelen kripto paralardan biri olan Bitcoin (BTC), bir fiyat düşüşü yaşadı ve şu anda ayı eğiliminde işlem görerek 36 bin dolardan alıcı buluyor, bu da yüzde 2.30’luk bir fiyat düşüşü anlamına geliyor.

Öte yandan BNB de negatif bir eğilime yönelerek son 24 saatte yüzde 7,62 düşüşle 238,88 dolardan işlem görüyor. Token için işlem hacmi 97,57 dolar artarak token için artan ilgiyi gösteriyor. Piyasa değeri de 8,07 dolar oranında azalarak 36 bin 325 dolar olarak kaydedildi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner