Yükleniyor...

Binance duyurusu harekete geçirdi: Eskilerin coin’i yükselişte!

PancakeSwap (CAKE), Binance'in vadeli işlemlerde listeleyeceğini duyurması sonrasında yüzde 10'dan fazla artış yaşadı.

PancakeSwap CAKE

PancakeSwap (CAKE), Binance’in vadeli işlemlerde listeleyeceğini duyurması sonrasında yüzde 10’dan fazla artış yaşadı.

Bir zamanların popüler kripto projesi PancakeSwap, yeniden gündeme geldi. Binance, gün içerisinde yaptığı duyuruda PancakeSwap’ı vadeli işlemlerde listeleyeceğini duyurdu. Binance’in yaptığı duyurudan sonra harekete geçen CAKE, kısa sürede yüzde 10’dan fazla değer kazandı. CAKE fiyatı, 1,389 dolardan 1,595 dolara yükseldi.

Ekran Resmi 2023 11 02 11.15.19

PancakeSwap (CAKE) yükselişe geçti!

Binance, PancakeSwap’ın (CAKE) 2 Kasım saat 15:45’de vadeli işlemlerde listeleneceğini duyurdu. Binance’in duyurusuyla birlikte, CAKE tarafında adeta şenlik yaşandı.

CAKE, duyurunun ardından kısa sürede yüzde 15’e yakın bir tepki yükselişi yaşadı. Duyuru öncesinde de piyasa koşullarının etkisiyle yükseliş yaşayan CAKE, haber ile birlikte artışını yüzde 20’nin üzerine çıkarmış oldu.

CAKE

Piyasa koşulları ve DeFi tarafındaki yükselişlere eşlik eden CAKE, son 24 saatte yüzde 30’luk bir yükselişe imza attı. Bu yükselişin yüzde 10’dan fazlasında ise Binance duyurusunun katkısı oldu.

CAKE, vadeli işlemlerde başlayacağı için yoğun ilgiyi de üzerine çekmiş durumda. Ancak CAKE, vadeli işlemlerde alım satıma açıldıktan sonra düzeltme düşüşü yaşayabilir.

CAKE yükselişinin devam etmesi için, 1,6 dolar direncinin aşılması gerekiyor. Bu noktanın kırılması halinde CAKE, 1,650 doları kısa sürede test edebilir. 1,650 dolardaki majör direnç kırılması bir hayli zor bölge. Bu bölgenin aşılması haline CAKE, boğalardan da alacağı güç ile 1,780 dolara kadar yükselebilir.

Diğer taraftan CAKE, haber etkisinin geçmesi ve piyasa koşullarının tersine dönmesiyle düşüşe geçebilir. Hali hazırda yüzde 30’luk yükseliş kaydeden CAKE’de düşüş ön plana çıkabilir. CAKE’nin düşüş yaşaması halinde tepki alacağı ilk destek noktası 1,450 dolar olacaktır. Bu bölgenin kaybedilmesi halinde CAKE, 1,392 dolara kadar gerileyebilir. CAKE’nin önündeki majör destek noktası ise 1,280 dolar seviyesi olacaktır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner