Yükleniyor...
Sponsored

Binance, Elon Musk’ın Twitter Anlaşmasına Dahil Olacak

Binance CEO'su Changpeng Zhao, Elon Musk'ın Twitter'ı satın alma teklifine yatırım yapmanın bu yılki en büyük önceliklerinden biri olduğunu tekrarladı.

binance 1

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Elon Musk’ın Twitter’ı satın alma teklifine yatırım yapmanın bu yılki en büyük önceliklerinden biri olduğunu tekrarladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Borsa daha önce de Elon Musk’ın 44 milyar dolarlık teklifinin finansörleri arasında gösterilmişti.

Binance, Twitter Satın Alımına Destek Oluyor

Bloomberg’ün haberine göre Binance, Twitter anlaşması için Elon Musk’a yaklaşık 500 milyon dolarlık bir finansman sağlamaya hazır.

CZ, Bloomberg’e yaptığı açıklamada, Binance’in bu yıl ortaklık ve satın alma işlemlerine bir milyar dolardan fazla yatırım yapmayı planladığını ifade etti. Şirketin bir başka önceliği de Forbes’e yapılması planlanan 200 milyon dolarlık yatırım.

Binance, bu yıl içerisinde 67 projeye 325 milyon dolarlık yatırım yaptı. Miktar, şirketin 2021’de 73 proje için harcadığı 140 milyon doları bir hayli geride bırakmış durumda.

Elon Musk’ın Twitter planları, kripto topluluğu tarafından oldukça iyi karşılanmış durumda.

Kısa bir süre önce FTX’in CEO’su Sam-Bankman Fried’ın da Twitter’ı satın almak için Elon Musk ile temas kurduğu ortaya çıktı.

Musk’ın Twitter’ı satın almaktan vazgeçmesi, Twitter’ın dava açmasına sebep olmuştu. Durum şu anda belirsizliğini korusa da Elon Musk’ın anlaşmayı tamamlama ihtimali kuvvetli görünüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x