Yükleniyor...

Binance Pay ile Uçak Bileti Satın Alınabilecek

Binance, Crypto Air Tickets ile yaptığı ortaklık kapsamında Binance Pay ile uçak bileti satın alınmasına olanak sağlıyor.

binance pay

Binance, Crypto Air Tickets ile yaptığı ortaklık kapsamında Binance Pay ile uçak bileti satın alınmasına olanak sağlıyor.

Dünyanın en büyük kripto para borsası, kullanıcılarının uçak bileti satın alma veya rezervasyon işlemleri için yeni bir ortaklık kurduğunu duyurdu.

Binance Pay ile Bilet Satın Alma Dönemi

Binance’in Crypto Air Tickets ile yaptığı ortaklıkla kullanıcılar, cüzdanlarındaki kripto bakiyeleri ile bileti satın alabilecek.

Bu özellikle kullanıcılar, tek bir uygulama üzerinden kripto para ile uçak bileti satın alıp, rezervasyon yaptırma imkanına kavuşacak.

1000’den fazla havayolu ile ortaklığı bulunan Crypto Air Tickets ile yapılan bu ortaklık, kripto para kullanılarak birçok şirketten uçak bileti satın alımının önünü açacak.

Kullanıcılar, Binance uygulamasına giriş yapmasının ardından Binance Marketplace üzerinden mini uygulamalar kısmından Crypto Ait Tickets’ı kullanarak, özelliğe erişim sağlayabilecek.

Binance Pay, kullanıcıların temassız ve güvenli bir biçimde kripto para ödemeleri yapabildiği bir sistem. Özelliğin en büyük avantajı, ödemelerin tamamen ücretsiz bir biçimde yapılması.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x