Yükleniyor...

Binance, Gizlilik Odaklı Delist Konusunda Geri Adım Attı

Binance, daha önce delist etmeyi planladığı gizlilik odaklı kripto paraların bazılarını delist listesinden çıkardığını açıkladı.

binance delist

Binance, daha önce delist etmeyi planladığı gizlilik odaklı kripto paraların bazılarını delist listesinden çıkardığını açıkladı.

Binance, Avrupa prosedürlerine uymak amacıyla hazırladığı delist listesini değiştirdi. Popüler kripto borsası, bu listeyi 12 gizlilik odaklı kripto paradan oluşturmuştu.

Kripto topluluğundan da oldukça tepki alan delist listesi, son açıklamalara göre değiştirildi. Binance, Avrupalı ​​müşterilerine bazı gizlilik odaklı kripto projelerini sunmaya devam edeceğini aktardı.

Binance, Gizlilik Odaklı Kripto Paraların Delistinde Revize Yaptı

Binance, içlerinde popüler kripto para birimlerinin de yer aldığı delist listesinde revize yaptı. Gizlilik odaklı kripto paralardan oluşan 12 projenin delist edilme kararı, bazı projelerin listeden çıkarılmasıyla değiştirildi.

Daha önce Binance, Fransa, İtalya, Polonya ve İspanya‘da 12 gizlilik odaklı kripto parayı delist edeceğini duyurmuştu. Bu kripto paralar arasında, Monero ve Zcash de yer alıyor. Ancak Binance, bazı kripto paraları delist etmekten vazgeçti.

Binance, The Block’a verdiği bir demeçte, gizlilik odaklı kripto paraların sınıflandırmasında revizyona gidileceğini aktardı. Bu revizyonla birlikte, daha önce delist edileceği konuşulan kripto paraların bazıları borsada kalmaya devam edecek.

Karara destek çıkan projelerden birisi de Secret Network (SCRT) oldu. Gizlilik odaklı kripto projesi Secret Network, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, Binance’in topluluğu dinlediğini belirtti.

Proje ekibi, Binance’in Avrupa ülkelerinde SCRT de dahil olmak üzere 7 kripto para birimini delist etmeyeceğini aktardı. Bu kripto paralar; Decred, Verge, Navcoin, Zcash, Dash ve PIVX oldu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner