Yükleniyor...

PancakeSwap (CAKE) Piyasaya Ters Gidiyor

Bitcoin'deki (BTC) volatiliteden dolayı geri çekilen altcoin'lerde PancakeSwap'in (CAKE) fiyat yapısı yatırımcıları ikileme düşürdü.

CAKE

Bitcoin’deki (BTC) volatiliteden dolayı geri çekilen altcoin’lerde PancakeSwap’in (CAKE) fiyat yapısı yatırımcıları ikileme düşürdü.

Genellikle piyasanın tersi yönünde fiyatlamasıyla bilinen PancakeSwap (CAKE), kısa vadedeki fiyat yapısıyla yeniden bu sinyalleri gösterdi. Bitcoin’in (BTC) 31.500 dolardan 30.000 doların altına sarkmasıyla birçok altcoin, yakın zamandaki destek seviyesini test etti. Fakat CAKE, tam tersi bir performans gösterip son iki günde yüzde 20, son 24 saatte ise yüzde 5,11 artış göstererek 1,55 dolara ulaşarak günün en çok yükselen ikinci coin’i oldu.

Ekran Resmi 2023 06 26 10.22.25

İstikrarlı Bir Trend Sağlayamıyor

BTC 24.800 dolardan 31.500 dolara gelirken diğer altcoin’lere oranla geri planda kalan CAKE, piyasanın düşmesine rağmen artış yaşayarak bir kez daha paritenin piyasaya ters hareket ettiğini göstermiş oldu. Son bir günde çoğu altcoin değer kaybedip destek bölgesine çekilmişken, CAKE’in yukarı yönlü fiyatlaması ilgi çekti.

2021’deki boğa sezonunu en net yaşayan coin’lerden olan CAKE, zaman zaman pozitif fiyatlamasıyla trend yaratmaya çalışıyor. Fakat bu yapının istikrarlı olmaması ve yatırımcıları yeterli seviyede çekememesinden dolayı sönük kalıyor. Ayrıca, iki gün içinde yüzde 20 artan CAKE, sosyal medya platformlarında tekrardan yer buldu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner