Yükleniyor...

PancakeSwap’ten Yeni Oyun: Pancake Protectors Nedir?

Pancake Protectors, PancakeSwap ve PvP GameFi protokolü Mobox işbirliğiyle size sunulan, oynaması ücretsiz bir kule savunma oyunudur.

pancake protectors

Pancake Protectors, PancakeSwap ve PvP GameFi protokolü Mobox işbirliğiyle size sunulan, oynaması ücretsiz bir kule savunma oyunudur. En iyi oyuncular için 10 bin CAKE’e kadar oynayarak kazanılan ödülleri vardır.

Pancake Protectors Nedir?

Pancake Protectors, PancakeSwap’in CAKE tokenlarının kullanımını entegre eden, oynaması ücretsiz bir kule savunma oyunudur. Oyuncular, sabit kahramanlarını stratejik olarak haritalara yerleştirmeli ve güçlendirme saldırılarını ne zaman ve hangi yönlerde kullanacaklarına karar vermelidir.

Oyuncuların Ana Kampı düşmanlardan korumak için iyi bir kahraman ekibi oluşturması gerekir. Pancake Protectors, 14 günlük Sezon Yerleşiminde çalışır ve her sezon liderlik tablolarını yeniler. CAKE tokenlarını geliştirmeler için harcamak ve NFT satın almak oyunculara ek avantajlar sağlayacaktır.

Oyunu bir Web3 oyunu yapan özellik, satın almak ve oyunu oynarken ödüller kazanmak için PancakeSwap’in yerel tokenı CAKE ile entegrasyonudur.

pancake protectors

Nasıl Oynanır?

Pancake Protectors, 14 günlük bir sezon ödeme sistemini takip eder; Her sezonda Kahraman Liderlik Tablosu ve Arena Liderlik Tabloları belirlenir ve ödüller sezonun sıralamasına göre dağıtılır. 1. Sezon 29 Mayıs 2023’te başladı ve 12 Haziran 2023’te sona erecek. 2. Sezon 12 Haziran 2023 04:00 UTC’de başlayacak ve 14 gün sürecek.

Oyunun temeli, Pancake Ana Şehri’nin düşmanlarla çevrili olması ve Pancake Ana Şehri sakinlerini korumak için dört gruptan kahramanları çağırmak için Komutan olarak size ihtiyaçları var.

Oyuncular her gün üç ücretsiz işe alma hakkı kazanır ve günlük görevlerden veya mağazalardan askere alma kartları kazanarak daha fazla kahramanı işe alabilirler. Alternatif olarak oyuncular, kahramanları işe almak için KEK’i kullanarak altın satın alabilirler. Şu anda, Oyuncular maksimum 200 kahramana sahip olabilir. Oyuncular ayrıca takımlarına daha uygun kahramanlar elde etmek için kahramanları takas edebilirler.

Oyunda CAKE Token Kullanımı

Oyuncular CAKE tokenlarını kullanabilirler:

  • Yeniden doldurma oranını artırmak için, oyuncuların yeniden doldurma bekleme sürelerini azaltarak daha hızlı ilerlemesine olanak tanır. (güçlü düşmanların saldırısı olduğunda yararlıdır)
  • CAKE kahramanlarını talep edin, oyuncuların üstün niteliklere sahip kahramanlar almasına izin verin.
  • Seviye Fonu, Savaş Geçişi ve Ayrıcalık Kartının kilidini açın. Oyuncular, kademeler ve seviyelerde daha hızlı ilerlemek için Altın satın alabilirler. Battles Pass, oyun içi para birimleri, kozmetik ürünler, öğeler, güçlendirmeler vb. ödüller sağlar.
  • Privilege Card yalnızca onu CAKE kullanarak satın alanlara özeldir, ayrıcalıklar arasında artırılmış deneyim puanları, nadir öğeler için artırılmış düşme oranları, erişim sayılabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner