BlockFi'dan Müşterilerine Sevindirici Haber • Coinkolik
Yükleniyor...

BlockFi’dan Müşterilerine Sevindirici Haber

BlockFi, müşterilerin para çekimlerinin bu yaz başlayabileceğini açıkladı.

blockFi 1

BlockFi, müşterilerin para çekimlerinin bu yaz başlayabileceğini açıkladı.

Geçtiğimi yıl FTX’in iflası ile birlikte çekimlerini askıya alan BlockFi’dan para çekimleri için açıklama geldi. Şirket, para çekimlerini bu yaz başlatmayı planladığını söyledi.

BlockFi, Para Çekimlerini Bu Yaz Başlatabilir

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Müşteri para çekimlerini askıya alan BlockFi‘dan müşterilerine sevindirici bir haber geldi. BlockFi, müşteri para çekme işlemlerini bu yaz başlatmayı planladığını açıkladı. Geçtiğimiz yıl FTX’in iflası nedeniyle para çekme işlemlerini askıya alan BlockFi, bu yaz başlamak üzere çalışmalarını ve gerekli testleri tamamlamayı hedefliyor.

BlockFi Bitcoin Madencilik Ekipmanlarindan Faydalanacak

Şirket, müşterilere gönderdiği bir e-postada, bu zamana kadar müşterilerin BlockFi Cüzdan hesaplarında tutulan dijital varlıklarını geri çekmelerine izin verecek bir konumda olacaklarını belirtti. Para çekme işlemlerinin toplu olarak gerçekleştirileceğini ve uygun olan müşterilere bir e-posta gönderileceğini ifade etti. Bu süre içinde şirket, kullanıcılara para çekmek için üçüncü taraf cüzdanlar oluşturmalarını öneriyor.

BlockFi, müşteri para çekme işlemlerine izin vermek için mücadele ettiği 13 Kasım’dan beri Bölüm 11 iflas koruması başvurusunda bulunmuştu. Şirket, müşterilere paralarını geri ödemek için çaba sarf edildiğini açıkladı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x