Yükleniyor...

BlockFi, Satış Girişiminin Ardından Yeni Çözüm Arıyor

BlockFi, başarısız olan satış girişiminin ardından yeni bir çıkar yol arıyor.

blockfi

BlockFi, başarısız olan satış girişiminin ardından yeni bir çıkar yol arıyor.

BlockFi’ın başarısız geçen satış sürecinin ardından şirket bir çıkış arıyor. BlockFi, kredi verme platformunu tasfiye etmeye başlamak için bir iflas mahkemesinden izin istedi.

BlockFi, Mahkemeden Ek Süre İstiyor

BlockFi, bir iflas mahkemesi dosyasına göre kredi verme platformunu tasfiye etmeyi ve alacaklılara fon dağıtmayı planlıyor.

Mahkeme belgelerine göre, beklenen hareket, BlockFi platformunu satarak alacaklılara geri ödeme yapmak için fon yaratmaya yönelik başarısız bir çabanın ardından mahkemeden ek süre istedi. İflas eden kripto kredi sağlayıcısının avukatları, “diğer şeylerin yanı sıra, son düzenleyici gelişmeler göz önüne alındığında, bir satıştan elde edilecek anlamlı bir değer eksikliği olabilir” diye yazdı.

blockFi 1

BlockFi’nin avukatları açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“BlockFi Platformu için bir işlemi sonuçlandırmak ve tamamlamak, borçluların alacaklılarının yararına uygun ve değeri maksimize eden bir işlemle sonuçlanmayacaktır. Buna göre, borçluların varlıklarını planın şartlarına uygun olarak alacaklılara dağıtacakları ve ardından işlerinin tasfiye edileceği kendi kendini tasfiye işlemini sürdürmektedir.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner