Yükleniyor...

CZ, Elon Musk’ı Twitter’da Takipten Çıktı

Binance CEO'su CZ, Elon Musk'ı Twitter'da takipten çıktı.

cz

Binance CEO’su CZ, Elon Musk‘ı Twitter’da takipten çıktı.

CZ’nin Elon Musk‘ı Twitter’da takipten çıkmasının fark edilmesinin ardından yatırımın ne olacağı merak konusu oldu. Binance’in Twitter’daki yatırımlarına dokunmadığı belirlendi.

Binance, Twitter’daki Yatırımlarına Dokunmadı

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Pazar günü Twitter’da Elon Musk’ı takip etmeyi bıraktı. Ancak bir Binance sözcüsü verdiği bir demeçte, Binance’in geçen yıl Twitter’a yaptığı 500 milyon dolarlık yatırımın bozulmadan kaldığını söyledi.

Big Crypto Alert’ten yapılan bir bildirime göre Binance CEO’su Changpeng Zhao, Tesla ve SpaceX patronu Elon Musk’ı Twitter’da takip etmeyi bıraktı.

Bir Binance sözcüsü bu durum hakkında yorum yapmayı reddetti, ancak Binance’in geçen yıl Twitter’a yaptığı 500 milyon dolarlık yatırımına ellenmediği söyledi.

elon musk memecoin

Zhao’nun Twitter’da Musk’ı takip etmeyi bırakması, kripto meraklılarının dikkatini çekerek soruları gündeme getirdi. Bununla birlikte olayın fark edilmesi spekülasyonlara yol açtı. Lucra adlı bir Twitter kullanıcısı, Twitter’ın yakın zamanda Binance yerine eToro ile ortaklık kurması nedeniyle Zhao’nun Musk’ı takip etmeyi bıraktığını iddia etti.

Geçen ay eToro, Twitter ile sosyal medya devi kullanıcılarının çok çeşitli hisse senetleri, kripto ve diğer varlıklar için gerçek zamanlı fiyatları görmelerini sağlayan ve ayrıca eToro aracılığıyla yatırım yapma seçeneği sunan bir anlaşma yaptığını duyurdu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner