Yükleniyor...

Balance Network, Balance Chain’i Türk Yazılımcılara Emanet Etti

2022 yılında Türkiye'deki ofisini açan Balance Network, ekibindeki Türk yazılımcılar ile Balance Chain'i geliştiriyor.

katman 3 blockchain

2022 yılında Türkiye’deki ofisini açan Balance Network, ekibindeki Türk yazılımcılar ile Balance Chain‘i geliştiriyor.

Kripto para piyasasının gelişim göstermesi ve yaygınlaşmaya başlaması, kripto sektöründeki kuruluşların ekosistem oluşturmalarını hızlandırdı. Birçok kripto projesi, Türkiye’ye de gelmeye başladı.

Türkiye’ye gelen projelerden birisi olan ve 2022 yılında ülkede ofis açan Balance Network, geliştirmek üzere olduğu Balance Chain‘i Türk yazılımcılara emanet etti.

Balance Network, Türkiye’de Aktif Rol Oynuyor

Birçok farklı alanda hizmetlerini sürdüren kripto projesi Balance Network, Türkiye‘deki ekosistemini büyütmeye ve geliştirmeye odaklandı. 2022 yılında Türkiye’de ofis açan ve ülkede varlığını büyütmeye odaklanan proje, layer-3 teknolojisi için Türk yazılımcılar ile çalışıyor.

balancer network

Yeni bir teknoloji olarak yansıtılan layer-3 teknolojisini kullanan Balance Chain, proje ekibinde yer alan Türk geliştiricilere emanet edildi. Bu ağ yapısı, hızlı, güvenilir ve ölçeklenebilir bir blockchain‘i ortaya çıkarmayı amaçlıyor.

Ödeme, transfer, işlem ve uygulamalar gibi konularda daha çok ölçeklenebilirlik sunmayı amaçlayan layer-3 teknolojisi, son günlerde çok sık konuşulmaya başlandı. Balance Chain, bu teknolojiyi merkezine alarak tüm dünyanın kullanabileceği verimli bir ağ yapısı oluşturmayı amaçlıyor. Bu blockchain’in geliştirilmesinde Türklerin yer alması ise dikkat çekiyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner