Yükleniyor...

Cardano Kurucusu, Oy Vermeye Çağırdı!

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, kripto baskılarından kurtulmak isteyen ABD'lilerin seçimlerde oy kullanması gerektiğini söyledi.

hoskinson

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, kripto baskılarından kurtulmak isteyen ABD‘lilerin seçimlerde oy kullanması gerektiğini söyledi.

ABD’deki kripto düzenleme çalışmaları ve kripto baskıları gündemi bir hayli meşgul ediyor. ABD‘deki Demokratlar, kripto üzerindeki sert tutumlarıyla biliniyorlar.

Demokrat Komite‘de ortaya çıkan kripto düzenlemeleri, Cardano kurucusu Charles Hoskinson’un dikkatini çekti. Hoskinson, saçmalık olarak nitelendirdiği bu çalışmalara son vermek için ABD’li seçmenleri oy kullanmaya davet etti.

Cardano Kurucusu, Kripto Düzenlemelerini Eleştirdi

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, Demokrat Komite’nin kripto düzenlemelerini sert bir şekilde eleştirdi.

Geçtiğimiz gün Hoskinson, Twitter’da kripto düzenlemeleri hakkında paylaşımda bulundu. Hoskinson, hükümetin kripto düzenlemesiyle ilgili hamlelerini topa tuttuş. Cardano kurucusu, hükümetin bu hamlelerine dur demek isteyen ABD’lilerin, kripto yanlısı bir adaya oy vermeleri gerektiğini belirtti.

Hoskinson, Demokrat adlı kripto notunun hükümete baskı yaratmak amacıyla oluşturulduğunu ve baskılayıcı bir tutum takındığını düşünüyor. Yaklaşan ABD seçimlerine değinen Hoskinson, kripto yanlısı ABD’lilerin bu konuya öncelik vermelerinin önemli olduğunu söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner