Yükleniyor...

Avalanche’da (AVAX) Hareketli Saatler

Mart ayından sonra aynı fiyat bandını yeniden test eden Avalanche (AVAX), yukarı yönlü tepki aldı.

avax

Mart ayından sonra aynı fiyat bandını yeniden test eden Avalanche (AVAX), yukarı yönlü tepki aldı.

Piyasada dolaşan negatif söylentiler, Bitcoin’in (BTC) fiyatını aşağı noktalara çekmişti. Hem BTC’nin hemde Ethereum’un (ETH) sert bir şekilde düşmesi, altcoin’lerin ayağını kaydırmıştı. İki aydan sonra tekrardan 14,58 dolara gelen AVAX, bu noktadan alıcı bulup rotasını yukarı çevirmeyi başardı. Şimdilik 15,37 dolar direncinin altında fiyatlayan AVAX, bu değeri aştığı zaman daha da sert fiyat hareketleri izlettirebilir.

Avalanche (AVAX) Grafik Değerlendirmesi

Fud haberler, düzenleyiciler ve yeni trendler derken haftalar sonra destek bandına sarkan AVAX, bu seviyenin tekrardan üstüne atıp Avalanche ekosistemine biraz da olsa güven verdi. 14,53 dolara temas ettikten sonra rotasını yukarı yönlü çeviren popüler coin, bu desteği aşağı yönlü kırması durumunda 13,92 ve 12,04 dolara kadar düşebilir.

Kripto paralar topluluğunda büyük bir kitleye hitap eden Avalanche, yeniden atağa kalkabilmesi için AVAX’ta sırasıyla 18,22 – 19,33 – 20,40 ve 22 dolar dirençlerinin aşılması, büyük yükselişler için takip edilebilir. BTC’nin değer kaybetmesi yada Avalanche ekosisteminden gelebilecek negatif haberler koşulunda ise sırasıyla 14,53 – 13,87 ve 12,04 dolara düşüşler takip edilebilir.

Ekran Resmi 2023 05 15 15.21.22

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner