Yükleniyor...

Avalanche (AVAX) Grafik Analizi – 11 Mayıs 2023

ABD'nin Bitcoin (BTC) sattığına yönelik iddialar, altcoin'leri de derinden etkiledi, Avalanche (AVAX) grafiğine son durum ne?

avax

ABD’nin Bitcoin (BTC) sattığına yönelik iddialar, altcoin’leri de derinden etkiledi, Avalanche (AVAX) grafiğine son durum ne?

Birkaç gün önce gündeme gelen ABD’nin BTC sattığına yönelik söylemler, dün itibariyle de ortaya çıktı. Anlık olarak ciddi değer kaybeden BTC, altcoin’lerinde ayağını kaydırdı. Pek çok altcoin kritik destek seviyelerine kadar gevşedi. Peki ya Avalanche’ta (AVAX) grafik nasıl ilerliyor?

Avalanche (AVAX) Grafik Değerlendirmesi

Bitcoin’deki Fud haber akışıyla sarsılan AVAX, bu seviyenin tekrardan üstüne atarak biraz da olsa yatırımcısını rahatlattı. 15,37 Doların altına sarktıktan sonra rotasını yukarıya çeviren major coin, bu desteği aşağı yönlü kırması durumunda 13,92 dolara kadar düşebilir.

Kripto ekosisteminde ciddi bir pay sahibi olan Avalanche’ın yeniden canlanabilmesi için AVAX’ta sırasıyla 18,22 – 19,33 – 20,40 ve 22 dolar dirençlerinin aşılması, büyük yükselişler için takip edilebilir. BTC’nin değer kaybetmesi yada Avalanche ekosisteminden gelebilecek negatif haberler durumunda ise 14,53 – 13,87 ve 12,04 dolara düşüşler gözlemlenebilir.

Ekran Resmi 2023 05 11 10.49.04

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner