Yükleniyor...

BlockFi’dan Mahkeme Kararından Sonra Yeni Hamle

BlockFi, iflas mahkemesi kararının ardından yeniden yapılanma planı beyanlarını geri çekti.

BlockFi Sallananlar Sirketler Arasinda

BlockFi, iflas mahkemesi kararının ardından yeniden yapılanma planı beyanlarını geri çekti.

BlockFi, kamuoyuna açıklanan bir mektupta, iflas yeniden yapılanma planı hakkındaki açıklamaların dikkate alınmaması gerektiğini söyledi. Gelişme, BlockFi ile teminatsız alacaklıları arasında devam eden sürtüşmeyi gösteriyor.

BlockFi, İflas Mahkemesinin Kararını Açıklamasının Ardından Yeniden Yapılanma Planlarını Geri Çekti

BlockFi kısa bir süre önce yeniden yapılandırma planını mahkemeye sunmuştu. Şirket kamuoyuna açıklanan bir mektupta, iflas yeniden yapılanma planı hakkındaki açıklamaların dikkate alınmaması gerektiğini söyledi.

Ingiliz Mahkemeleri Kripto Davalarina Kolay Adapte Oldu

ABD New Jersey Bölgesi İflas Mahkemesi tarafından verilen bir emrin ardından yayınlanan düzeltici mektupta, kripto kredi kuruluşunun “13 Mayıs 2023’te mahkemeye, web sitesine ve Twitter hesabına zamanından önce bazı ifadeler gönderdiği” belirtildi.

Mektupta yer alan ifadeler ise şöyleydi:

 “Bu tür açıklamaların yayınlanması ve yayılmasına izin verilene kadar her birinizi bu iletişimleri dikkate almamaya çağırıyoruz.”

Mahkeme belgeleri, BlockFi ile kripto kredi vericinin geçen Kasım ayında iflas başvurusunun ardından oluşturulan teminatsız alacaklılardan oluşan bir komite arasında devam eden anlaşmazlığı gözler önüne serdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner