Yükleniyor...

Coinbase’in Washington’da Yayınlanan Reklamı Dikkat Çekti

ABD'li kripto para borsası Coinbase, başkentte verdiği reklam ile birçok kişiye kriptoyu anlatmayı hedefliyor.

coinbase 1

ABD’li kripto para borsası Coinbase, başkentte verdiği reklam ile birçok kişiye kriptoyu anlatmayı hedefliyor.

Şirketin Washington DC özelinde verdiği reklamda CEO Brian Armstrong konuşuyor. Borsa kişilere CEO’nun konuşması ile birlikte kriptonun faydalarından bahsetti.

Coinbase Reklamında CEO Brian Armstrong’u Kullandı

Coinbase, Washington DC’de yeni bir TV reklamı yayınlayarak kriptoyla ilgili halka açık erişimlerini ülkenin başkentine taşıdı. Kurucu ortak ve CEO Brian Armstrong videoda kripto için “hakkında ne düşünürseniz düşünün, hiçbir yere gitmiyor” diyor.

brian armstrong

ABD düzenleyicileri ile uzun süredir devam eden bir anlaşmazlık içinde olan kripto borsası Coinbase yeni reklamında, dijital varlıkların faydaları ve kullanım alanlarından bahsetti.

Kurucu ortak ve CEO Brian Armstrong Twitter’da “Amerika’nın geride kalmamasını sağlamak için yapılacak çok sayıda politika çalışması var” diye Tweet’ledi.

We Need an Update başlıklı video, Coinbase CEO’sunun kriptonun kullanım alanları ve faydalarını içeriyor. Armstrong, kriptonun yalnızca spekülatif bir varlık olduğu görüşünün “ağaçların arasından ormanı kaçırmak” olduğunu ifade ediyor. Sektörün hala ilk günlerinde olduğunu kabul etmekle birlikte, mevcut kripto çağını insanların interneti ilk kullanmaya başladıklarında olanlarla karşılaştırdı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner