Yükleniyor...

Düzenleyici Baskıları, Coinbase’i Yeni Hamlelere İtti

Coinbase Global, düzenleyici baskılarından sonra Singapur'a yönelerek buradaki faaliyetlerini artırmayı hedefliyor.

Coinbase

Coinbase Global, düzenleyici baskılarından sonra Singapur’a yönelerek buradaki faaliyetlerini artırmayı hedefliyor.

Son dönemlerde giderek artan düzenleyici baskıları, Coinbase‘in çalışma sistemlerini de etkilemiş görünüyor. Düzenleyicilerin yarattığı problemlere farklı şekilde çözüm yolları arayan Coinbase’den son hamle olarak, Singapur’daki hizmetleri artırma kararı geldi. Ayrıca Coinbase yetkililerinden konuyla ilgili pek çok yorum geldi. Düzenleyiciler ile başı dertte olan kripto borsası, bundan sonra hangi kararlar alacak merak konusu.

Yetkili İsimlerden Açıklama Geldi

Coinbase Singapur ülke direktörü Hassan Ahmed, borsanın son zamanlardaki durumuna değinerek; “Buradaki mesaj, dünyanın ABD olsun ya da olmasın bir şekilde hareket ettiği ve küresel bir şirket olarak uluslararası genişlemede ilerlemeye devam etme konusunda çok kararlıyız” dedi.

Özellikle de ABD’deki düzenleyici baskılarından dolayı çeşitli hamleler yapan Coinbase, gündemde yerin edinmeye devam ediyor. Coinbase çalışanlarınında çeşitli söylemlerde bulunması, Coinbase’i sosyal medyada daha çok konuşulur hale getirdi. Coinbase yatırımcıları ve Singapur halkı ise, bu gelişmeyi yakından takip ediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner