Yükleniyor...

Bir Cüzdan, En Büyük Beşinci SHIB Balinası Oldu

Bir cüzdan, gerçekleştirdiği son işlemlerin ardından yaklaşık 176 milyon dolarlık SHIB biriktirerek en büyük beşinci Shiba balinası oldu.

SHIB balinasi

Bir cüzdan, gerçekleştirdiği son işlemlerin ardından yaklaşık 176 milyon dolarlık SHIB biriktirerek en büyük beşinci Shiba balinası oldu.

Memecoin furyasının bitip bitmediği konuşulurken, bir cüzdanın gerçekleştirdiği ağ aktivitesi gündem oldu. Milyoner bir cüzdan, geçtiğimiz gün gerçekleştirdiği 4 farklı işlem neticesinde en büyük beşinci Shiba balinası oldu. Cüzdanın elinde, 20 trilyon SHIB bulunuyor.

Ayrıca Lookonchain, bu cüzdanın aynı zamanda en büyük beşinci Dogecoin balinası olduğunu iddia ederek tartışmaları alevlendirdi.

SHIB Balinası Hareketli, İddialar Kuvvetli

Lookonchain ve Whale Alert, geçtiğimiz gün yeni bir SHIB balinasını ortaya çıkardı. Daha önce elinde SHIB bulundurmayan bir cüzdana, başka bir cüzdan dört farklı işlemle 20 trilyon SHIB gönderdi. Bu işlem, sosyal medyada çok konuşuldu.

Whale Alert, dört farklı işlemi de bildirirken, gelen yorumlarda bunun bir şeye hazırlık olduğu tartışmaları dikkat çekti. Hemen ardından Lookonchain, bu cüzdanı incelemeye aldı. Veri izleyicisi Lookonchain, birden en büyük SHIB balinası olan bu cüzdanın aynı zamanda en büyük beşinci DOGE balinası olduğunu iddia etti.

Lookonchain, bu cüzdanların sahibinin Jump Crypto veya Jump Crypto’nun bir ticaret ortağı olduğunu söyledi. Veri izleyici kuruluşun iddiasına göre, aynı anda ve aynı işlem sayısında DOGE ve SHIB transferleri gerçekleşti. Bu transferler ile iki yeni cüzdan, balina statüsüne geçti.

Ayrıca, 20 trilyon SHIB tutarak en büyük beşinci Shiba balinası olan cüzdanın yaklaşık 173 milyon doları olduğu gözlemlendi. Shiba’nın yüzde 2’sine sahip olduğu düşünülüyor. Bu cüzdanın yeni bir cüzdan olması ise tartışmaların odak noktası haline geldi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner