Yükleniyor...

Dogecoin (DOGE), Patlamaya Hazır Olabilir!

DRC20'nin trend yakalamasından sonra devasa işlem hacmine ulaşan Dogecoin (DOGE), fiyat hareketi için geri sayıma başladı.

DOGE

DRC20’nin trend yakalamasından sonra devasa işlem hacmine ulaşan Dogecoin (DOGE), fiyat hareketi için geri sayıma başladı.

BRC20’den sonra büyük bir tutku yakalayan DRC20, Dogecoin’in (DOGE) verilerine pozitif yönlü zemin hazırladı. Bitcoin (BTC) ve Litecoin’deki (LTC) işlem sayısına fark atan DOGE, fiyat bakımından da hazırlık sürecinde gibi duruyor. Son on gündür stabil bir performans ortaya koyan DOGE, BRC20 furyasının da desteğiyle birlikte kısa zamanda ciddi fiyatlama yapabilir.

FwIeOdeWcAAmiNZ

BRC20 Furyası, Dogecoin’i (DOGE) Nasıl Etkileyebilir?

Güncel olarak 0,07 dolardan işlem gören DOGE, destek bandına yakın seyrediyor. Memecoin furyasından pek de etkili olamayan DOGE, bu fırsatı DRC20 ile yakalayabilir. İşem hacmi olarak 650.000’e ulaşan DOGE, henüz bu veriyi fiyat hareketinde gösteremedi. Memecoin ve DRC20 trendinin devam etmesi, DOGE’deki yukarı yönlü patlamanın sinyallerini verebilir.

10 gündür akümüle sürecinde olan DOGE, piyasadaki trendlerden de güç bularak kısa sürede üst seviyelere tırmanabilir. DOGE için takip edilebilecek direnç seviyeleri sırasıyla 0,076 – 0,086 – 0,091 – 0,095 ve 0,097 dolardır. Bu senaryolar incelenirken yalnızca DOGE değil, Bitcoin ve Ethereum’daki fiyat hareketleri, piyasadaki haberler de büyük bir önem taşıyor.

Ekran Resmi 2023 05 16 12.31.29

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner