Yükleniyor...

DRC20 ile Dogecoin Öne Çıkıyor

DRC20 furyasını arkasına alan Dogecoin (DOGE), işlem sayısında Bitcoin ve Litecoin'i kısa süreli de olsa geçmeyi başardı.

dogecoin doge

DRC20 furyasını arkasına alan Dogecoin (DOGE), işlem sayısında Bitcoin ve Litecoin‘i kısa süreli de olsa geçmeyi başardı.

DRC20 ve BRC20 gibi yeni bir furya kripto ekosistemine giriş yapmış durumda. Bu furya, Bitcoin ağında ve Dogecoin ağında yeni token’ların çıkması anlamını taşıyor. Henüz tam oturaklı bir yapıya sahip olmasalar da bu projeler, kripto yatırımcılarının yoğun ilgisini görmeye başladı.

DRC20 projelerine gelen yoğun talep, Dogecoin işlem hacmini 650 bine ulaştırdı. Bu seviyeye ulaşan Dogecoin, kısa süreli de olsa Bitcoin ve Litecoin’i işlem sayısında geride bırakmayı başardı.

Dogecoin, DRC20 ile Yoğun İlgi Görüyor

BRC20 ve DRC20 gibi yeni ağ yapıları, bulundukları kripto projesine ivme kazandırmaya devam ediyor. Özellikle DRC20, Dogecoin tarafında güçlü bir ivme kazandırdı. İşlem hacimlerinin arttığı ve gelen talebin Dogecoin tarafında blok ödüllerini yükselttiği gözlemlendi

Dogecoin maksimalisti Mishaboar, günlük Dogecoin işlemlerinin hızla arttığını ve rekor seviyelere yükseldiğini belirtti. Mishaboar, paylaştığı bir grafikte, Dogecoin işlemlerinin Bitcoin ve Litecoin‘den daha fazla olduğu dönemlerin de olduğunu gösterdi.

Ayrıca Martin Stauber, Dogecoin‘de artan işlem hacimlerinin DRC20 ile alakalı olmadığını savundu. Stauber‘e göre bu durum, birçok DOGE balinasının gerçekleştirdiği işlemlerden kaynaklanıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner