Yükleniyor...

Coinbase Cloud, Chainlink Oracle Ağına Bağlanıyor

Chainlink’in oracle ağı, çeşitli blockchain protokollerine yüksek kaliteli veri sağlanmasını iyileştirmek için Coinbase Cloud’u node operatörü olarak çalıştıracak.

Coinbase Avrupa Plani icin Yeni Bir Adim Atti

Chainlink’in oracle ağı, çeşitli blockchain protokollerine yüksek kaliteli veri sağlanmasını iyileştirmek için Coinbase Cloud’u node operatörü olarak çalıştıracak. 

Coinbase Cloud’un altyapısı halihazırda Ethereum, Solana, Algorand ve Aptos dahil olmak üzere birçok önde gelen blockchain projesine hizmet veriyor. Coinbase Cloud grup ürün müdürü Kai Zhao, akıllı sözleşmelerin güvenliğini ve güvenilirliğini sağlayan node operatörlerinin kripto para ekosistemindeki önemini vurguladı. 

Reilly: Ortaklık, Web3 Ürünlerinde Fayda Sağlayacak

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Zhao: “Merkezi olmayan oracle’lar inşa ederek, blockchain teknolojisi için daha merkeziyetsiz ve güvenilir bir gelecek yaratılmasına yardımcı oluyoruz” ifadelerini kullandı. 

Chainlink Labs küresel merkezi finans, satış ve strateji başkanı William Reilly, anlaşmanın oracle ağına deneyim ve sağlam bir altyapı ekleyerek çok çeşitli Web3 ürün, hizmet ve uygulamalarında fayda sağlayacağını belirtti. Reilly, konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi:” Coinbase Cloud’un ortaklığı, şüphesiz merkeziyetsiz uygulamaların ilerlemesine katkıda bulunacak ve blockchain endüstrisini yeni zirvelere taşıyacaktır.” 

Chainlink verileri tedarik ederek, biçimlendirerek ve akıllı sözleşmelere ileterek Web2 ve Web3 arasında bir köprü oluşturur.

Coinbase Cloud’un node platformu ise kullanıcıların Web3 uygulamaları oluşturmasına ve yönetmesine olanak tanır. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner