Yükleniyor...

Paribu, Pizza Gününü Kutluyor

Paribu, Bitcoin tarihinde yer edinen ilk alışveriş olan Pizza Günü'nü kutluyor.

Paribu Pizza Gunu 1

Paribu, Bitcoin tarihinde yer edinen ilk alışveriş olan Pizza Günü’nü kutluyor.

Kripto para piyasasının lideri Bitcoin’in tarihine girecek bir olay, her yıl düzenli olarak kutlanıyor. Bitcoin tarihindeki ilk alışveriş, 10 bin BTC’ye iki adet pizza alınmasıyla gerçekleşmişti. 22 Mayıs 2010’da Papa John’s üzerinden iki adet pizza almak isteyen bir yazılımcı, karşılığında 10 bin BTC ödemişti.

Paribu, Bitcoin’deki bu ilk alışverişi, bu yıl da Paribu Pizza Günü ile kutluyor. 20-22 Mayıs tarihleri arasında, Paribu hesabında Bitcoin bulunan kullanıcılara Papa John’s büyük boy pizza hediye ediliyor.

Paribu’dan Geleneksel Pizza Günü Kutlaması

Türkiye’de öne çıkan teknoloji şirketi ve kripto para platformu Paribu, Bitcoin ile alışveriş yapılan ilk günü bu yıl da Paribu Pizza Günü ile kutluyor. Kullanıcılarıyla kutladığı bu gün kapsamında Paribu, 20-22 Mayıs tarihleri arasında kullanıcılarına büyük boy pizza dağıtıyor.

Paribu’nun Papa John’s ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında, Paribu hesabında Bitcoin’i olan kullanıcılar büyük boy pizza kampanyasından faydalanabilecek. Paribu Pizza Günü’ne katılmak isteyen kullanıcılar, 20-22 Mayıs tarihleri arasında, Papa John’s web sitesi veya şubeden gel al yöntemini kullanacak.

Paribu Pizza Günü kampanyası hakkında detaylı bilgi almak için ParibuLog’u ziyaret edebilir, kampanya filmini ise, Paribu YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

Paribu Hakkında

2017 yılında kurulan Paribu, alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto para işlem platformu olarak faaliyetlerini sürdürüyor. 7/24 hizmet veren Müşteri Deneyimi İş Birimi ile 6 milyon kullanıcısına hızlı, kolay ve güvenli kripto para işlem hizmeti sunuyor.

Türkiye’nin ilk bağımsız blokzincir projesini geliştiren Paribu, ekosistemdeki farklı projeleri de finansal ve teknolojik yatırımlarla destekliyor. Blokzincir bilinirliğini artırmak adına çalışmalar yürütürken; kültür sanat, spor ve eğitim alanlarında sorumluluk alarak yarının dünyasına katkı sağlıyor.

Doğru bilginin kaynağı ParibuLog’da sektöre dair içerikler yayınlıyor. Paribu hakkında daha fazla bilgi için www.paribu.com adresini kullanabilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner