Yükleniyor...

Coinbase, Coinbase One hizmetini başlatıyor

Coinbase, Avrupa genişlemesine odaklanan abonelik hizmetini başlatıyor.

Kripto Borsasi Coinbase Isleri Yoluna Koymaya Calisiyor

Coinbase, Avrupa genişlemesine odaklanan abonelik hizmetini başlatıyor.

Kripto para borsası Coinbase, ABD dışında da aktif olmak için çabalarına devam ediyor. Bu hedef doğrultusunda Coinbase One ile 35 farklı ülkede piyasaya adım atacak.

Coinbase, Coinbase One ile Avrupa’ya Genişliyor

Dünyanın en büyük ikinci kripto borsası olan Coinbase, fiyatlar düşük seyrederkenkullanıcıları elde tutmak ve tekrar eden gelir akışlarını büyütmek amacıyla 35 ülkede abonelik hizmeti Coinbase One’ı başlatıyor.

Coinbase

Coinbase One ilk olarak 2021 sonbaharında beta olarak tanıtılmıştı. Şirketin söylediğine göre bugünden itibaren ABD, Birleşik Krallık, Almanya ve İrlanda’da kullanıma sunulacak. Şirket, hizmeti önümüzdeki aylarda diğer 31 Avrupa ülkesinde kullanıma sunacak.

Coinbase ürün yönetimi kıdemli direktörü Phil McDonnell’e göre abonelik hizmeti, alım satım ücreti olmaması, 7/24 müşteri desteği ve önceden dosyalanmış vergi beyannamesi belgeleri dahil olmak üzere bir dizi özellik sunuyor.

McDonnell açıklamalarında şunları söyledi:

“Projemiz 18 ay önce belki çok işlevseldi. İnsanlar gelir, ticaret yapar, bir ücret öder ve ilişki buydu. 18 ay ila iki yıl önceki boğa piyasasında tonlarca büyüme oldu, ancak müşterilerin kalmasını istedik. İlham kaynağı buydu. Müşterilerimizle nasıl daha uzun, daha derin bir ilişki kurar ve bunu bir kazan-kazan haline getiririz?”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner