Yükleniyor...

Binance Gürcistan’da Blockchain Eğitimi Verecek

Dünyanın en büyük kripto para borsası  Binance, Blockchain eğitimlerine devam ediyor.

binance ceosu

Dünyanın en büyük kripto para borsası  Binance, Blockchain eğitimlerine devam ediyor.

Binance bu sefer Gürcistan’da Blockchain eğitimi verecek. Kripto para borsası Binance bu sefer Gürcistan’da sektörü desteklemek adına Blockchain eğitimleri verecek.

Binance Blockchain Eğitimlerine Devam Ediyor

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, eğitim ve diğer Blockchain girişimlerini başlatarak Gürcistan’da Gürcistan İnovasyon ve Teknoloji Ajansı ile kripto para birimi sektörünü geliştirmek için çalışmalar yürütecek.

Binance ve Gürcistan arasında kurulan ortaklık, Binance’in kurucu ve CEO’su Changpeng Zhao ile Başbakan Irakli Garibashvili ile gerçekleştirilen toplantının ardından geldi. Bu ortaklık ile hem Binance Academy hem de Binance Charity’nin projeleri ve BNB Chain tarafından gerçekleştirilen yerel etkinlikler için ortak çalışmalar yürütülecek.

Binance’in bölge direktörü Vladimir Smerkis konu hakkındaki açıklamalarında şunları ifade etti:

“Amacımız, Gürcistan İnovasyon ve Teknoloji Ajansı’nın hedefleri ile aynı doğrultuda. Bununla birlikte Gürcistan’da inovasyon ve teknolojinin ortaklaşa çalışacağı etkili bir sistem oluşturabiliriz. Binance olarak uzun zamandır kripto para piyasasına ve özellikle Gürcistan’da kripto eğitimine büyük ilgi duyuyoruz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner