Yükleniyor...

Cardano Üzerine İnşa Edilen Proje Sayısı Arttı

Cardano Blockchain'i üzerine inşa edilen proje sayısı, "Sevgililer Günü" güncellemesi öncesinde ciddi seviyeye ulaştı.

Cardanoda Odemeler icin Onemli Gelismeler

Cardano Blockchain’i üzerine inşa edilen proje sayısı, “Sevgililer Günü” güncellemesi öncesinde ciddi seviyeye ulaştı.

Cardano Blockchain’i beklenilen önemli güncellemesi öncesinde Blockchain üzerine inşa edilen projelerin sayısında ciddi bir artış gözlemlendi. Yayımlanan bir rapor bu durumu gözler önüne serdi.

Cardano Blockchain’i Projelerinde Ciddi Artış Gözlemlendi

Cardano’nun beklenilen “Sevgililer Günü” güncellemesi öncesinde yayımlanan bir raporda Blockchain üzerine inşa edilen projelerin dağılımlarını ve sayılarını ortaya koydu.

Input Output’tan haftalık yeni bir rapora göre, Cardano’da inşa edilen proje sayısı 1.200’e ulaştı. Geçen hafta proje sayısı dokuz arttı ve projelerden üç tanesi piyasaya sürüldü.

Cardano üzerindeki geliştiriciler için en popüler faaliyet alanının NFT olduğu görülüyor. Bununla beraber Aralık ayı sonundaki son verilere göre, Cardano üzerine inşa edilen toplam proje sayısının yüzde 30’dan fazlası bu alanda geliştiriliyor.

Geliştirilen projelerin yüzde 7’si ise ikinci en popüler alan olan topluluk ve sosyal projeler olarak karşımıza çıkıyor. Üçüncü olarak ise, Blockchain geliştirme bağlamında, üretimini kurmak ve optimize etmek için gerekli araçları oluşturmak anlamına gelen araçların geliştirilmesi bulunuyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner