Yükleniyor...

Binance ile Voyager Digital Arasındaki Anket Sonuçlandı!

İflas eden Voyager Digital'in müşterilerine, Binance'ın ABD yapılandırma planı için hazırlanan anket sonuçlanmış oldu.

voyager digital

İflas eden Voyager Digital’in müşterilerine, Binance’ın ABD yapılandırma planı için hazırlanan anket sonuçlanmış oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Binance’ın yeniden yapılandırılması planıyla ilgili hazırlanan anket, Voyager müşterilerinin büyük çoğunluğundan geçer not almış durumda. İflasını açıklamış olan kripto kredi şirketi Voyager Digital için, Binance‘a şirketi satın alma önerileri bulunulmuştu. Binance US‘in, Voyager Digital‘e ait varlıkların satın alınması için yapılan ankette; Voyager kullancıları, bu duruma yüzde 97 oranında evet şeklinde geri dönüş yaptılar.

Binance’ın, Voyager Digital’i Satın Alması için Destekler Devam Ediyor!

İflasını açıklamış olan ünlü kripto kredi şirketi Voyager‘ın özellikle Binance’a satılması fikri giderek artıyor. 28 Şubat tarihinde yapılan bir mahkeme başvurusunun raporunda, Voyager müşterilerinin yaklaşık yüzde 97‘si, Binance ABD şubesinin Voyager Digital‘e ait varlıkların satın almasını desteklediğini bildirdi.

Aynı zamanda iflas yönetim şirketi olan Stretto, Voyager kullanıcıları için anket gerçekleştirerek Voyager’a karşı talepleri olan 61.300 tane hesap sahibiyle iletişime geçti. Yapılan anket için, 59.183 hesap Binance ABD yapılandırmasına onay verdi. 2.117 tane hesap ise, planlamayı reddetti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x